2737
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7411 بازدید | 894 پست
کی با فردی که قرار است با او ازدواج کنم آشنا میشم؟ (زمان آشنایی با فردیکه همسرم خواهد شد)

سلام‌برشما‌.‌حس‌میکنم‌ازدواجت‌ به‌عقب‌افتاده‌‌وداره‌دیر‌میشه‌.به‌وضع‌واوضای‌خودت‌رسیدگی‌کن‌.دراجتماع‌قرار‌بگیر‌ سختگیر‌نباش‌.سال‌دیگه‌۶‌فروردین‌ ازدواج‌میکنی‌با‌یه‌مرد‌۳۸‌ساله‌موفق‌باشی‌.

سلام‌برشما‌.‌حس‌میکنم‌ازدواجت‌ به‌عقب‌افتاده‌‌وداره‌دیر‌میشه‌.به‌وضع‌واوضای‌خودت‌رسیدگی‌کن‌.دراجتماع ...

سلام

حس محمد بهم چیه؟

واقعا دوسم نداره و پیام نمیده؟

آقای جباری بهم کمک میکنه برا رسیدن ب هدفم؟(همه کارس)

توروخدا بگو🥲

خیلی وقته منتظرم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌برشما‌.‌حس‌میکنم‌ازدواجت‌ به‌عقب‌افتاده‌‌وداره‌دیر‌میشه‌.به‌وضع‌واوضای‌خودت‌رسیدگی‌کن‌.دراجتماع ...

سلام عزیزم میشه بگی برمیگرده ؟چه حسی بهم داره ؟اوضاع درست میشه یا بدتر از این:)؟؟؟ 

2728

سلام عزیزم تروووووخدا

ویژگیهای کسی که با پیج فیک بهم درخواست داد میگید کی بود قصدش چیبود میخوام بفهمم دقیقا کدوم ادمیه

و اینکه حس حمیدو بهم میگی

مرسی فدات شم❤️🙈برات ایت الکرسی میخونم

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
سلام عزیزم میشه بگی برمیگرده ؟چه حسی بهم داره ؟اوضاع درست میشه یا بدتر از این:)؟؟؟ 

چرا نمیفهمین ک نوبتیه؟😐😐😐😐

یساعته منتظرم

ادم نیستن هی میپرسن پشت سر هم

نوبتیه باو

2738

سری قبلم ازت سوال کردم جواب ندادی

چرا جواب نمیدی خب ؟

کی ازدواج میکنم و کی ب پولم میرسم ؟

سلام حس محمد بهم چیه؟ واقعا دوسم نداره و پیام نمیده؟ آقای جباری بهم کمک میکنه برا ...

سلام‌محمداقا‌واقعا‌دوستت‌ داره‌.حس‌میکنم‌ ازت‌رنجش‌پیدا‌ کرده‌ برو‌سمتش‌از‌دلش‌دربیار‌.‌وقطعا‌ اقای‌جباری‌بهتون‌کمک‌‌خواهد‌کرد‌.نگران‌نباش‌ممدا‌بگیرن‌.

مهلا و حامد آشتی دارن ؟حامد از طلاق منصرف میشه؟حامد با کسی هستش که به هوای اون میخواد طلاق بگیره؟؟

تو دلبستی به معشوقی که خود معشوق ها دارد   💔                        رها کن ای دل غافل خدای بت پرستت را🌱
2706