2737
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7412 بازدید | 894 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ببین شوهرم الان با کسی ارتباط داره؟ اگه داره قصدش باهاش چیه؟

باسلام‌مجدد‌.بله‌با‌یه‌خانم‌ بیوه‌ درارتباطه‌که‌ اون‌ خانم‌ بهش‌محبت‌ میکنه‌ خلع‌های‌ شما‌را‌ براش‌ پرمیکنه‌.اما‌‌به‌دلیل‌ نامتعادل‌ بودن‌ اعصاب‌همسرت‌ به‌ ازدواج‌ختم‌نمیشه‌.

همسر آیندم وضعیت مالیش چطوره شغلش آزاد یا دولتی

سلام‌مجدد‌.همسر‌اینده‌شما‌‌شغل‌ازاد‌ داره‌.مغازه‌داره‌‌.وضع‌مالیش‌از‌کارمند‌خیلی‌بهتره‌.

2740

-سلام عزیزم

ویژگیهای کسی که با پیج فیک بهم درخواست داد میگید کی بود قصدش چیبود میخوام بفهمم دقیقا کدوم ادمیه

و اینکه حس حمیدو بهم میگی

مرسی فدات شم❤️🙈برات ایت الکرسی میخونم

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
سلام‌.حسم‌میگه‌‌اشتی‌ نمیکنه‌ باشما‌.وحسم‌میگه‌همسرت‌ادم‌عصبانی‌‌هست‌وتعادل‌روانی‌‌نداره‌.احتمال‌برگ ...

سلام عزیزم

ویژگیهای کسی که با پیج فیک بهم درخواست داد میگید کی بود قصدش چیبود میخوام بفهمم دقیقا کدوم ادمیه

و اینکه حس حمیدو بهم میگی

مرسی فدات شم❤️🙈برات ایت الکرسی میخونم

❌لایک نکعععععععععععععن ❌ جواب نود درصد تاپیک هاتون، تراپیه🦦 . پس وقتتو الکی تلف نکن برو پیش اهلش
سلام‌مجدد‌.همسر‌اینده‌شما‌‌شغل‌ازاد‌ داره‌.مغازه‌داره‌‌.وضع‌مالیش‌از‌کارمند‌خیلی‌بهتره‌.

بگو با کی ازدواج میکنم و چه زمانی؟ میشناسم طرفو ینی از دانشگاه هست یا نه؟

اَعْطَيْتُكَ ما تُريدُبهتر از اونی که میخوای بهت میدم...🤍🌱️ 
2706