2737
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 894 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دلم خیلی گرفته،، الان با چشای گریون نوشتم واستون  ،، چند بار  پیام دادم جوابمو ندادین،، ببخشید زیاد پیام گذاشتم،، واستون با این حال ودل گرفتم ایت الکرسی میخونم،، عاقبت بخیر بشین،🙏🏼

💔
2728
باسلام‌.خیر‌معلم‌نمیشوید‌.واحتمال‌اینکه‌کارمند‌بشید درسال‌اینده‌‌ممکنه‌‌کارمند‌‌‌بشید‌.اقای‌ج‌‌کمی‌ب ...

@mahsoon مرسی عزیزم چرا با آقای ج به ازدواج نمیرسم؟مشخصات ظاهری و شغل کسی که باهاش ازدواج می کنم چیه؟برادرم چه زمانی ازدواج می کنه؟مرسی عزیزم

به‌احتمال‌ زیاد‌ اواخر‌ تابستان‌ عروسی‌ خواهیدگرفت‌.موفق‌ باشی

سلام خوبی گلم ازدواجم کدوم سال هس ؟با چه کسی؟ دوستی هس یا سنتی؟ سه تا از ویژگی های من رو بگو؟

سلام‌برج‌‌ ۸‌ امسال‌باردار‌میشی‌.ترس‌ونگرانی‌واسترس‌ازخودت‌دور‌‌.کن.یه‌مشگل‌کوچک‌پزشکی‌داره‌اونم‌برط ...

میشه بگی باغمون چه ماهی فروش میره؟ بچه دوم امسال باردار میشم شوهرم راضی میشه؟

2740
شوهرم دوستم داره؟

شوهرم دوسم داره؟ 

آخه خیلی باهم کل کل میکنیم خسته شدم دیگه

ی آقایی چندین سال پیش اومد خواستگاریم ی مدت برای شناخت با هم حرف می‌زدیم میشه بگی من و میخواست یا نه یا کی اینو منصرف کرده؟ 

@mahhsoon    

میشه بگی باغمون چه ماهی فروش میره؟ بچه دوم امسال باردار میشم شوهرم راضی میشه؟

باسلام‌.قیمت‌باغتونو‌ حس‌میکنم‌‌کمی‌ بالا‌گذاشتید‌.اگر‌قیمت‌مناسب‌بزارید‌اواسط‌پاییز‌به‌فروش‌میره‌.جهت‌بارداری‌بله‌ همسرتون‌به‌سختی‌قبول‌میکنه‌وبرج‌۹‌باردار‌میشی‌.موفق‌باشی‌.

سلام خوبی گلم ازدواجم کدوم سال هس ؟با چه کسی؟ دوستی هس یا سنتی؟ سه تا از ویژگی های من رو بگو؟

باسلام‌.۱۶ماهه‌دیگه‌‌ ازدواج‌ میکنی‌.با‌اقایی‌ شوخ‌ طبع‌‌ وزن‌دوست‌ که‌ قد‌متوسطی‌داره‌ و۴سال‌از‌ خودت‌ بزرگتره‌.ازدواجت‌ ازطریق‌اشنایی‌هست‌.از‌ویژگیهات‌ حسم‌میگه‌ ادم مهربون‌ کمی‌ عصبی‌ومتناسب‌با‌اخلاقت‌کمی‌ مغرور‌ی‌.موفق‌باشی‌.

شوهرم دوسم داره؟  آخه خیلی باهم کل کل میکنیم خسته شدم دیگه ی آقایی چندین سال پیش اومد خ ...

کاربر‌گرامی‌قبلا‌پاسخ‌شما‌داده‌‌ شد‌.فقط‌یکبارپاسخگو‌میباشم‌.لطفا‌‌مجددا‌ تکرار‌نفرمایید‌.با سپاس.

2706