2737
2739
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 894 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=336575119]ماشا‌اله‌چن‌تا‌داری‌بزار‌برای‌بقیه‌هم‌بمونه    [/QUOT😂😂😂 سردرگمم حست چ ...

سلام‌مجدد‌.به‌امیرحسین‌دیگه‌فک‌نکن‌.ولی‌به‌حسین‌کمی‌امیدوار‌باش‌.کمی‌دوستت‌داره‌.حالا‌نیایی‌دوباره‌بپرسی‌ محسن‌وحسن‌وعباس‌‌وکریم‌بهم‌حس‌دارن‌یانه‌.  موفق‌باشی

2731
سلام‌مجدد‌.به‌امیرحسین‌دیگه‌فک‌نکن‌.ولی‌به‌حسین‌کمی‌امیدوار‌باش‌.کمی‌دوستت‌داره‌.حالا‌نیایی‌دوباره‌ب ...

بببین چن تا هستن امیرحسین برای گذشته یهو دلم هواکرده پیام بدم 

حسین سالار الان 

محمد رضا نمیدونم واقعا اعتقادمون فرق داره 

آرین و محسن قبلا بودن خط زدم 

تا الان رابطه نداشتم اینا فقط پیشنهاد بودن 

و هیچ کدوم به دلم نشستن و افسردگی گرفتم😂

:)
سلام‌بله‌‌ به‌ احتمال‌ ۸۰درصد‌قبول‌‌میشید‌.زمانی‌ حالتون‌ خوب‌ میشه‌ که‌ به‌ خواسته‌ هاتون‌ برسید‌.د ...

عزیزم کی باردار میشم؟این ماه میشم؟طلام گم شده یا دزدیدن پیدا میشه یا ن

بببین چن تا هستن امیرحسین برای گذشته یهو دلم هواکرده پیام بدم  حسین سالار الان  محمد رضا ...

اگر‌جهت‌برگشت‌به‌امیرحسین‌میخوای‌پیام‌بدی‌اصلا‌پیام‌نده‌چون‌برنمیگرده‌.به‌سالار‌حسین‌بچسب‌ولش‌نکن‌.ببخشید‌منظورم‌حسین‌سالار‌بود‌.

2740
اگر‌جهت‌برگشت‌به‌امیرحسین‌میخوای‌پیام‌بدی‌اصلا‌پیام‌نده‌چون‌برنمیگرده‌.به‌سالار‌حسین‌بچسب‌ولش‌نکن‌.ب ...

دمت گرم 

همین الان میخواستم پیام بدم 

اخه سالار یکی رو دوست داشت که احتمال نرسیدن بهش ۹۰ درصدهه و غرورم اجازه نمیده انتخاب دوم بشم 

من سینگل به گور میشم میدونمممممممممممملللببیلخفلخهفعا بی یبببل

:)
کسی ک الان هستم باهاش مناسبم هست ؟ ب ازدواج میرسیم؟ ب مشکل نمیخوریم؟

سلام‌خیرمناسب‌شما‌نیست‌.وازدواج‌نکنید‌.چون‌نسبت‌بهم‌انرژی‌منفی‌میگیرید‌.وحس‌ارامش‌وعاشقانه‌بهم‌ندارید‌.احساس‌میکنم‌شما‌بیشتر‌طالب‌باشید‌.نه‌ایشان.موفق‌باشی

2706