2733
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 894 پست
باسلام‌.شخصی‌پشت‌سرشما‌ بدگویتو‌پیش‌شوهرت‌کرده‌.واین‌باعث‌دلسردی‌همسرت‌شده‌.یه‌دعای‌محبت‌ورفع‌‌بلا‌ب ...

ممنون عزیزم

خدااااااااااا یاحضرت فاطمه زهرا(ع) یعنی یه روزی میشه بیام تاپیک بزنم بگم حضرت فاطمه زهرا(ع) آبروم رو خریدوپیش خداضامنم شد که آبروم روحفظ کنه واونی که پشت سرم به شوهرم راجب من گفته این آدم خرابی بوده زمان مجردی کارماش روپس بده یا امام زمان (ع) توروبه جون مادرت ناامیدم نکن😭😭😭 واگذارشون کردم به خدا ان شاءالله که این حرفی که پشت سرم زدن امام ها ضامنم میشن پیش خدا ومشکلم حل میشه😭😭😭الآنم خونه پدرم هستم واینکه اونی که حرف زده رو نمیشناسم شوهرم چیزی نگفت ولی ان شاءالله که رسوا بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام‌کمی‌طول‌میکشه‌ولی‌درنهایت‌باهم‌ازدواج‌میکنید‌.حسین‌اقا‌دوستت‌داره‌ولی‌یک‌ سری‌اخلاقها‌وکارها‌می ...

حتما مرسی عزیزم 🥺❤❤

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2728
باسلام‌.شما‌باردار‌نشی‌خیلی‌به‌صلاحته‌.چون‌‌خودت‌وهمسرت‌نمیتونید‌ به‌اون‌بچه‌‌ ارامش‌بدید‌.واگر‌یه‌ز ...

عزمزمه شما حس ششم نیستی رفتی تاپیکمو دیدی اومدی اینا رو میگی من شوهرم بعضی وقتا زود از کوره درمیره اینم بگم تو خونم آرامش دارم تنشی وجود نداره دلم گرفته بود اومدم درد و دل کنم وگرنه شوهرم وحشی که نیست  

صبر اوج احترام به حکمت خداست 
پسر خالم به من علاقه ای داره؟ قدمی به سمتم برمیداره؟

سلام‌.به‌شما‌علاقمنده‌.اما‌شما‌نمیتونی‌به‌سمت‌خودت‌‌جذبش‌کنی‌منظورم‌اینه‌سیاست‌نداری‌.وبا‌کارهای‌اشتباهات‌کمی‌دلزدش‌میکنی‌.واینا‌باعث‌شده‌‌قدمی‌به‌سمتت‌برنداره‌.فک‌کنم‌متولد‌اسفند‌ماهی‌باشی‌.وزیاد‌با‌مادرت‌‌ راحت‌نیستی‌.واختلاف‌داری‌.سعی‌کن‌‌راههای‌جذب‌وسیاست‌را‌یاد‌بگیری‌تا‌بتونی‌ارتباط‌خوبی‌با‌پسرخالت‌‌وسایرین‌داشته‌باشی‌.درپناه‌خدا‌‌باشی‌.موفق‌وموید‌باشی‌.التماس‌دعا‌.

2738
سلام‌کسی‌‌درفکر‌شماست‌که‌حدود‌۱۵‌یا‌۱۷سال‌ازشما‌بزرگتره‌.اگر‌به‌ازدواج‌ختم‌بشه‌عاقبت‌خوبی‌نداره‌.موف ...

دوستم داره یا نه؟بازگشت داریم؟چی راجبش حس میکنی؟

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
من کی ازدواج میکنم؟؟؟؟

سلام‌‌یک‌روز‌بعدازظهر‌ازدواج‌میکنی‌ودرسن‌۷۸‌سالگی‌تشریف‌میبری‌اون‌دنیا‌.  البته‌شوخی‌کردم‌.درستش‌اینه‌که‌شما‌اگر‌استرس‌والتهاب‌زندگیتو‌برطرف‌کنی‌‌و‌جذاب‌باشی‌۹ماه‌۲۱‌روز‌‌مزدوج‌میشی‌.چون‌فک‌کنم‌سنت‌داره‌میره‌بالا‌وفاقد‌شغل‌هم‌هستی‌.موفق‌باشی‌.

عرض‌کردم‌عاقبت‌خوبی‌نداره‌.اصلا‌نسبت‌به‌شما‌دیدگاه‌متفاوتی‌داره‌.

عزیزم من تازه پرسیدم اشتباه نگرفتید؟

من با کسی تعارف ندارم، هرکی که منو نداره باخته. من هرکجای زمین باشم حاصل شادی و خوشبختیم. من چیزی کم ندارم که برای رفتن کسی بغضم بگیره، یه روزم اگه هیچی نباشه، من خودم همه چیم. کسی که از دنیای من رفته به خودش بد کرده نه من. اصلاً خودم درارو براش باز می کنم. خدا منو اونقد دوست داشتنی آفریده که پای هیچ دوست نداشتنی وای نمیستم. من هر لحظه می تونم آرزوی کسی باشم. من محتاج کسی نبودم، نیستم و نخواهم بود. اگه کسی یه روز منو نخواست، این مشکل شخصی خودشه و ربطی به من نداره. من دخالتی نمی کنم. من برای نخواستن آدما پای بدرقه ی خوبی دارم. با من بودن لیاقت میخواد، و گذشتن از من حماقت. 
عزمزمه شما حس ششم نیستی رفتی تاپیکمو دیدی اومدی اینا رو میگی من شوهرم بعضی وقتا زود از کوره درمیره ا ...

باسلام‌‌مجدد‌من‌اگه‌بخوام‌تاپیکهای‌‌هرکدوم‌از‌کاربرا‌رو‌بخونم‌باید‌برای‌هر‌پاسخ‌دو‌روز‌وقت‌بزارم‌.من‌حسمو‌گفتم‌.خدای‌نکرده‌به‌شما‌وهمسرمحترمتان‌توهینی‌نکردم‌.درپناه‌خدا‌باشید‌.عزیزم

2706