2733
2734
عنوان

حس‌ششمی‌هستم.

| مشاهده متن کامل بحث + 7408 بازدید | 894 پست
چرا زندگیم خراب شده شوهرم دگه میگه نمیخوامت آخرش منو شوهرم جدا میشیم

باسلام‌.شخصی‌پشت‌سرشما‌ بدگویتو‌پیش‌شوهرت‌کرده‌.واین‌باعث‌دلسردی‌همسرت‌شده‌.یه‌دعای‌محبت‌ورفع‌‌بلا‌برای‌همسرت‌بگیر‌‌همه‌چی‌درست‌میشه‌وجدا‌نمیشید‌.موفق‌باشی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عزیزم من ازمون رو قبول نهایی میشم یانه؟

باعرض‌سلام‌وصبح‌بخیر‌.ازمون‌نهایی‌‌را‌‌ اگر‌ تلاش‌کنی‌‌بله‌قبول‌میشی‌.‌تنبلی‌بزارکنار‌.موفق‌باشی

گفتم‌۲۸‌ماه‌دیگه‌ازدواج‌میکنی‌.نگفتم‌۲۸‌سالشه‌.لطفا‌بادقت‌بخونید‌.موفق‌باشی‌.

گفتی من ۲۸ماه دیگ ازدواج میکنم، و پسره هم ۲۸سالشه . دس من با دقتم شما تو حسات دقت کن عزیزم من الان ۲۷م😐

سلام بنظرت تو زندگی ما کسی جادو کرده ؟؟؟

سلام‌.تقریبا‌بله‌جادو‌‌وطلسم‌شدید‌.جهت‌رفع‌ان‌‌حرز‌امام‌جواد‌سوره‌فلق‌‌ایت‌الکرسی‌وبقره‌بخونید‌.تارفع‌بشه‌.موفق‌باشی‌.

2740
باسلام‌.شخصی‌پشت‌سرشما‌ بدگویتو‌پیش‌شوهرت‌کرده‌.واین‌باعث‌دلسردی‌همسرت‌شده‌.یه‌دعای‌محبت‌ورفع‌‌بلا‌ب ...

میشه تورو خدااااااااااااااااااااا به من بگی کی باردار میشم ؟؟؟؟

باعرض‌سلام‌وصبح‌بخیر‌.ازمون‌نهایی‌‌را‌‌ اگر‌ تلاش‌کنی‌‌بله‌قبول‌میشی‌.‌تنبلی‌بزارکنار‌.موفق‌باشی

عزیزم میشه بگی من از سایتی ک مد نظرمه پول برداشت میکنم یا نه؟؟ فقط نتم می‌ره الکی؟؟؟

من از قیدت نمیخواهم رهایی
پزشک موفقی میشم؟ آقای د منو دوست داره؟

سلام‌بله‌قبول‌میشید‌.واینم‌بگم‌‌اگر‌نذری‌داری‌حتما‌‌ اداش‌کن‌.نسبت‌به‌اقای‌د‌ حسی‌ندارم‌.موفق‌باشی‌.

سلام‌بله‌قبول‌میشید‌.واینم‌بگم‌‌اگر‌نذری‌داری‌حتما‌‌ اداش‌کن‌.نسبت‌به‌اقای‌د‌ حسی‌ندارم‌.موفق‌باشی‌.

بهمدیگه برگشت داریم؟ حسش؟

ماه تولدم و اول اسمم میگی

منوووو بگووووو کی بچه دار میشم جنسیت 

کنکور اردیبهشت قبول میشم چی میرم دانشگاه؟؟؟؟؟؟ 

.. 

@mahhson  

@mahhson    

سلام‌.۳سال‌دیگه‌ازدواج‌میکنی‌با‌شخصی‌که‌کارمند‌هستش‌وحقوقش‌مکفیه‌.اقا‌متین‌الان‌میگه‌قصدش‌ازدواجه‌.ا ...

چرا پشیمون میشه؟💔😭اصلا دوسم داره؟! قصدش اینه ازم سواستفاده کنه ( رابطه جن.سی)؟

2706