2733
2734

۱-فکر کردن بیش از حد در هر تعامل

۲-دوری از جمع

۳-عذرخواهی مکرر

۴-عدم بیان نظرات شخصی

۵-ترس از طرد شدن

۶-توافق در همه چیز

۷-پرهیز از تماس چشمی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

بچه که بودم مادرم مدام می‌گفت کاش فلان دوستت بچه من بود ، دختر فلانی از تو بهتره ، همکلاسیات از تو خیلی بهترن و... هیچ وقت هم نمیزاشت خودم چیزی رو انتخاب کنم، از خرید یه جوراب تا ازدواجم همه رو بهم تحمیل کرد، حالا با وجود لیسانس روانشناسی و ۲۱ سال سن، هنوز نمیتونم خودم برای خودم تصمیم بگیرم و همیشه فکر میکنم ، همه از من بهترن و وقتی دو نفر  میخندن فکر میکنم منو مسخره میکنن و... ازتون خواهش میکنم اگه مادر شدین هیچ وقت با بچه تون این کارو نکنین💔

اللهم عجل لولیک الفرج ❤️
خودت به راحتی میتونی به خودت کمک کنی

سالهاست تلاش میکنم، نمیشه ، وحشتناک اعتماد به نفسم کمه، باورت نمیشه دیروز یه زنه خورد به من ، ازش معذرت خواهی کردم😐 چراااا !! اون خورد به من!!! درکل ، یه احساسی تو ناخوداگاهم که میگه بقیه دارن تحملم میکنن، من اضافی ام ، من  ضایه و داغونم، من زشتم، کسی دوست نداره کنارم باشه ، و... نمیزاره، البته کنار همسرم  اینطور نیستم، خو واقعیم هستم ، شادم حالم خوبه، میدونم از عمق وجودش دوستم داره، و خیلی وقتا حمایتم میکنه، بهم میگه هرکی هرچی گفت جوابشو بده نترس من پشتتم، اما وقتی که پیشم نباشه، کلا دوباره میشم همون آدم قبلی، مجرد بودم ، بابام همین حسو میداد بهم ، اما الان اون حس حامی بودن و فقط همسرم بهم منتقل میکنه، بابام یه جورایی انگار از بابتم خیالش راحت شده.... به هر حال خسته شدم از کم رویی و سادگی

اللهم عجل لولیک الفرج ❤️
سالهاست تلاش میکنم، نمیشه ، وحشتناک اعتماد به نفسم کمه، باورت نمیشه دیروز یه زنه خورد به من ، ازش مع ...

همش به دوران کودکی و نوجوانی و همچنین رفتار مادر و پدر بستگی داره

2706