2733
2734

امروز حالم بد بود نتونستم ناهار بخورم ناهارم آبدوغ خیار بود عصر گشنم بود حالمم بد بود از مامانم خواهش کردم غذا بیاره بخورم که آبدوخیار و توش پر کشمش کرد با اینکه میدونه من هیچوقت کشمش تو آبدوخیار نمیخورم و متنفرم منم نخوردم گفتم دوست ندارم یعنی من از اون دسته آدمایی ام که وقتی چیزیو دوس ندارم نمیتونم بخورم کلا وقتی ام میگم برام چیزی بخره مثلا میگم شکلاتی نخر برعکس همون شکلاتی میخره نمیدونم چرا بعدم زوری میگه باید بخوری خب نمیخام

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ینظرم خودت میرفتی برای خودت غذامیاوردی بهتربود

•خیالِ بُودَنَت بِه وسعَتِ یک کِتاب شُد؛اَمااَندوه نَبُودَنَت دَریک جملِه خُلاصِه می شَوَد''تُومُتعلق بِه مَن نیستی''...ℎℴ𝓈𝓈ℯ𝒾𝓃🥲
2742
سخت نگیر تقریبا اکثر مامانا همینن اصلا گوش نمیدن چی میگی که بخوان عمل کنن بهش 😄😄

آخه مشکل اینه میگه باید بخوری بخدا اگه چیزیو که دوس ندارم بخورم میارم بالا از بچگی اینجور بودم

من اصلا گوشت نمیخورم باورت نمیشه هرروز ازمن می پرسه آخرم کارخودشومیکنه جدا میکنم گوشتارو یا تخم مرغ میخورم اره برماام اینجوریه عزیزم

قاضی،؛اینجا جهنمه،من طاقتم کمه،هرحکمی بدی میدونم حقمه!☻︎✞︎
2740
گفتم که حالم خوب نبود فشارم افتاده بود نمیتونستم پاشم از جام

آبدو خیار که برا کسی که فشارش افتاده خوب نیست یه نمیرو میخوردی

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 
آخه مشکل اینه میگه باید بخوری بخدا اگه چیزیو که دوس ندارم بخورم میارم بالا از بچگی اینجور بودم

توام مثه خودش باش گوش نده 😁 ولی بهش غز نزن

بگو باشه میخورم تا ولت کنه 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2706