2737
2739
عنوان

یا غِیاثی عِندَ کُربَتی ....🌱

76 بازدید | 8 پست

به نام خالق بی همتا 

تاپیک رو شروع میکنیم 

....................................‌.‌‌‌‌.‌‌‌.........................................

یا غِیاثی عندَ کُربَتی ...✨️

ای فریادرس من هنگام گرفتاری جوشن_کبیر#  

سلام 🌱 ....میدونم گاهی اوقات دنیا به آدم ها سخت میگیره .‌‌‌‌‌‌‌...همون زمانِ که شیطان سعی داره تورو ناامید کنه ‌‌‌....ولی تو حواست باشه .‌‌‌‌‌..تو بچه زرنگ باش 

حالا وقتش که تو شیطان رو نا امید کنی 

بگو من خدارو دارم 

چه قدرتی بهت میده این جمله آهای دنیا !!!

همه دنیا یه طرف ، من خدارو دارم 

همیشه یادت باشه کسی حواسش بهت هست که هیچ پادشاه و غنی و فرد قدرتمندی تو دنیا نمیتونه در مقابلش کاری کنه او خالق بی همتا و قدرتمندی 

و تو رو دوست داره تو که بنده شی 

یک بار نامش رو صدا بزن 

بله همین الان 😊

حتی اگر به زبان هم نیاوردی تو دلت اسمش رو صدا بزن الله  ، خدای من  ، خالق من ، ، یا غفار  ،یا رب ،

دوست دارم ✨️ چه حس خوبی داره ....این صدا زدنِ

🟢 اگر دارید لحظات سختی رو میگذرونید میخوام بگم این لحظات سخت پایدار نیستن و میگذرن ..امیدتون به خدای مهربانمون....‌سپاسگزارم که مطالبی که نوشتم رو خوندید🌸.‌. امیدوارم که پر از حس خوب باشه براتون ...

همه ما گاهی اوقات نیاز به یه تلنگر داریم  ..‌تا یادآوری بشه او خالق ، و همه بنده هاش دوست داره ‌.‌.‌‌شاید دیدن این تاپیک اتفاقی نبوده و این یادآوری و تلنگری برای تو بوده ...برای شخص شما ...( خدای مهربان خیلی دوست داره ها 😊 ) 

اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب سلام الله علیها .

( اگر دوست داشتید برای من و خانوادم دعای خیر کنید سپاسگزارم💐) 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
اللهم عجل لولیک الفرج 🌺 

سلام🌱✨️

به تاپیک خوش آمدید 

ممنون 

** کاربر گرامی اگر امضامو دیدی.🍀                                    و برای شادی و سلامتی و ظهور آقا امام زمان( علیه‌السلام) صلوات فرستادی بگو تا من هم هدیه به شما صلوات بفرستم سپاسگزارم 🌿🦋                                                     اللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم.                     اللهم عجل لولیک الفرج بحق امام حسین علیه السلام.  هر  جا که هستی همراه من سه بار بگو صَلَّی اللهُ عَلَیکَ یا اَبا عَبدِالله  )    خوشحال میشم صفحه اول این تاپیک رو مطالعه کنید لینک تاپیک..بزنید رو این متن ..شاید ديدن اين متن اتفاقی نبوده و شما به تاپیک امام زمان علیه السلام دعوت شدید :)
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

الهی به حق این وقت و ساعت عزیز هر گره ای تو زندگیت داری خدا برات باز کنه برای منم دعا کن ..تاپیک اخرمم خواستی ببیین

ازت ممنونم که خدارو یاداور میشی هنوزم دارم از شدت خوبی و مهربونی خدا اشک میریزم   

میگوید:اگر بندگانم میدانستند که چگونه انتظار انان را میکشم ..بی شک از شدت محبت من جان میدادند   

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
از شدت نمیدونم چی گریم گرفت ممنونم از پست خوبت

سلام

خواهر جانم 

گریه برای چی 🥺

عزیز دلم ان شاءالله همیشه شادو سلامت باشی و 

فقط از روی شادی و خبر خوش ، اشک بریزی 🌸

سلام خواهر جانم  گریه برای چی 🥺 عزیز دلم ان شاءالله همیشه شادو سلامت باشی و  فقط از ر ...

از شدت مهربونی خدا   چقدر بنده بی لیاقتیم

اگه تو سختی جا نزدی... اینجا می شه نقطه ی پایان نمیتوانم ها و اغاز میتوانم ها و سرآغاز موفقیت وافتخار تو...))!  
الهی به حق این وقت و ساعت عزیز هر گره ای تو زندگیت داری خدا برات باز کنه برای منم دعا کن ..تاپیک اخر ...

ممنون خواهر مهربون 

این روز ها منم به دعای خیر دیگران نیاز دارم 

متن تاپیک ت خوندم پیام آخرش 

که قسمت هر کسی باشع تاپیک و میخونه 🥺

منم دلم معجزه میخواد .....

چشم برات دعای خیر میکنم 🌸💐

2738
از شدت مهربونی خدا   چقدر بنده بی لیاقتیم

با وجود تمام بدی ها میبخشه 😊🌱

نگو این حرف و قلب مهربونی داری و حتما خدای مهربونمون 

خیلی دوست داره 

در متن  تاپیک 

گفتم شاید دیدن این تاپیک اتفاقی نبوده .....

چطوری تاپیک پیدا کردی ؟ 😊🌱

آخه تاپیک برای دیروز بود