2733
2734

مامانا پسر من ۳۶هفته و ۶روز به دنیا اومد وزنش ۲۶۶۰بود و قدش ۴۸ ،الان که ۳۴ رکزش شده وزنش شده ۳۷۰۰و قدش ۵۱ ،خوبه؟بچم ریفلاکس هم داره،چیکار کنم بیشتر وزن بگیره

عاشق زندگی با همه اتفاقای خوب و بدش🥰امید،عشق و ایمان اساس زندگی منه

عزیزم ماشااله بهش

به این خوبی وزن گرفته

ماهی ۶۰۰ گرم بگیره عالیه الان بیشترم گرفته همین فرمون پیش برو 

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه منم هم زود دنیا اومد هم لاغر و ریزه بود. دکتر گفت اصلاذسعی نکن تپلش کنی. همون شیر عادی اندازه نیاز بچه بهش بده. بچمم از شیش ماهگی تازه شروع کرد به تپل شدن وقتی به غذا خوردن افتاد. تازه شبرخشکی هم بود از اول

2742
عزیزم ماشااله بهش به این خوبی وزن گرفته ماهی ۶۰۰ گرم بگیره عالیه الان بیشترم گرفته همین فرمون پیش ...

ممنون عزیزم،واقعا خوبه؟هر کی میبینه میگه چقد ریزه ست خسته شدم🥲

بچه منم هم زود دنیا اومد هم لاغر و ریزه بود. دکتر گفت اصلاذسعی نکن تپلش کنی. همون شیر عادی اندازه نی ...

تا ۶ماهگی چند کیلو شد عزیرم؟چه شیر خشکی بهش دادی؟منم به پسرم شیر خشک میدم

ممنون عزیزم،واقعا خوبه؟هر کی میبینه میگه چقد ریزه ست خسته شدم🥲

عزیزم پسرت نزدیک یک کیلو و صد گرم وزن گرفته طی یک ماه ، سه سانت هم قد کشیده. هزار ماشااله بهش.

دیگه چی کار کنه تا دهن مردم بسته شه؟😄😄

با توجه به وزن تولدش، الان رشدش خیلی مناسبه.

حرف مردم مهم نیست، شما با نمودار رشد پشت کارت واکسن چک کن. وقتی رشد بچه صعودی هست یعنی همه چی خوبه.

خدايا شكرت ❤️السلام علي الحسين ✨ ممنونم كه روز تولد امام حسين بهم عيدي دادي خدا جون 😘
2738
عزیزم پسرت نزدیک یک کیلو و صد گرم وزن گرفته طی یک ماه ، سه سانت هم قد کشیده. هزار ماشااله بهش. دیگه ...

ممنون عزیزم از دلگرمیت😘😍😄😄اره والا دهن مردمو که نمیشه بست ولی خودم نگاش میکنم خیلی کوچیکه و ظریفه بچه دلم میسوزه😅

بخدا یادم نیست وزنشو دقیق ولی دنیا اومد ۳.۴۰۰ بود بعدم خیلی سخت و کم وزن میگرفت.اپتامیل میدادم.

ماشالا وزن تولدش خوب بوده خداروشکر،منم اپتامیل میدم

ممنون عزیزم از دلگرمیت😘😍😄😄اره والا دهن مردمو که نمیشه بست ولی خودم نگاش میکنم خیلی کوچیکه و ظریف ...

بزرگ میشه نگران نباش 💗💗

ماشالا وزن تولدش خوب بوده خداروشکر،منم اپتامیل میدم

عزیزم سعی نکن تپلیش کنی بذار طبیعی رشد کنه ریفلاکسم داره بدتر نشه. وزنش بچه ت الان عالیه. دو ماه یه بار ببر بهداشت ببین رو نمودار هست یا نه