2737
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740

خر نشدی

راهی که فکر میکردی درسته رو رفتی و فهمیدی

و از کسایی که بیدارت میکنن تشکر کن

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
ازدواج کردی

تو عقدم جدا هم نمیتونم بشم مادرم پدرم اجازه طلاق نمیدن خودشم میگه طلاقت نمیدم دوستت دارم ولی این چه دوست داشتنیه که همش طرف مقابلتو عذاب بدی💔

♻️ʟɪꜰᴇ, ᴘᴀʀᴀᴅᴏxɪᴄᴀʟ ᴋᴀʀᴍᴀ
فکرمیکنم درصد کمی ازمردا میتونن آدمو خوشبخت کنن☹️

اصلا هیچکس نمیتونه هیچکس دیگه رو خوشبخت کنه 

کسی که خوشبختیش به وجود شخص دیگه ای بستگی داشته باشه همونیه که توی دعوا ها بدبخت ترینه همونیه که اگه ترکش کنن بدبخت ترینه این طرز فکر چرت نمیدونم دقیقا کی اولین بار رایج شد که یک نفر میتونه شخص دیگه ای رو خوشبخت کنه!!چرت محض 

تنها کسی که واقعا بهت اهمیت میده خودتی بقیه اداشو در میارن با خودت خوشبخت شو اون موقع همه هم ترکت کنن بدبخت نمیشی

چرا چیکار میکنه مگه؟

آدم قهر قهرو که مدت زمان قهر اصن براش مهم نیس یه سال بشه دو سال بشه بی اهمیته ، خسیس و حسابگره ، آدم به شدت کینه ای که خاطره صد سال پیشو که بد بوده به رخم می‌کشه ، رفیق باز ، به شدت وابسته به پدر و مادر 😭

خر نشدی راهی که فکر میکردی درسته رو رفتی و فهمیدی و از کسایی که بیدارت میکنن تشکر کن

وقتی راه برگشت ندارم چیکار کنم طلاقم نمیده پدرمو درآورده 

اصلا هیچکس نمیتونه هیچکس دیگه رو خوشبخت کنه  کسی که خوشبختیش به وجود شخص دیگه ای بستگی داشته ب ...

دیگه دکترجان وقتی ازدواج میکنی حداقلش اینه که میخوای ازطرفت عشق ومحبت وتوجه بگیری وگرنه مگه ادم مریضه تنهایی با ارزشش روباکسی شریک بشه قبول دارم ادم‌بایدخودشو دوست داشته باشه وبخودش احترام بزاره ولی کلیت حرفتوقبول ندارم

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷
تو عقدم جدا هم نمیتونم بشم مادرم پدرم اجازه طلاق نمیدن خودشم میگه طلاقت نمیدم دوستت دارم ولی این چه ...

اگه فکر میکنی میتونی اخلاق های بدش رو ترک بدی بمون وگرنه به قول همسرم ژن آدم اگه بد باشه هیچ کاریش نمی‌تونی بکنی ذات اون آدم با اون ژن شکل گرفته جدا بشی بهتره 

خدایا کربلا رو میخوام من رو برسون به امام حسین جانم (دوستان هرکی امضام رو خوند برام صلوات بفرسته ممنونم 💚💚
2706