2733
2739

تاثیر داره واقعا ؟ 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 
براچی خوبه

کلا برای بدن پاکسازی میکنه میگن و تاثیرش روی پوست و گوارش 

هرچند که‌ رنگ و روی زیباست مرا /چون لاله رخ و چون سرو بالاست مرا / معلوم نشد که در طربخانه خاک /نقاش ازل از چه رو آراست مرا 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ها میگن استفاده کردن و موثر بوده

اما من دوستم یه مدت استفاده میکرد تاثیری ندید

البته اینم هست که در کل اون پوستش خوبه

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
2731
کلا برای بدن پاکسازی میکنه میگن و تاثیرش روی پوست و گوارش 

برا گوارششم گفت معده دردش بدتر شد

کلا بدنش نساخت انگار   

اما برا هر نفر فرق میکنه بازم

من سپردم به خدا ، هرچه خودش می‌خواهد🌱               آقای امام حسین (ع) ؛ هَل یمکنك اَن  تعانقنی؟
خیلی ها میگن استفاده کردن و موثر بوده اما من دوستم یه مدت استفاده میکرد تاثیری ندید البته اینم هست ...

ممنون عزیزم 

عزیزم چی هست

به صورت قطره 

داخل اب میریزن استفاده میکنن

شما ازش نتیجه گرفتید چکار میکنه

نه عزیزم من استفاده نکردم 

قصد داشتم بخرم منصرف شدم 

این ماده به صورت طبیعی تو سبزیجات سبز رنگ هست 

من دوستم هر از گاهی استوری میزاره طبیعیش رو خودش درست میکنه بعضی وقتا مصرف میکنه 

جعفری خیار کرفس لیمو اب اینا رو میگره استفاده میکنه 

من خودم استفاده نکردم ولی برای پاکسازی حتما باید مفید باشه 

سنت چنده  این مشکل برای ازدواجت مشکل بوجود نمیاره

الان ۲۷ 

نه راستش من مشکلی نمیبینم اصلا تا ب الان به چشم مانع برای ازدواج ندیدم 

یعنی انقد مشکل دیگه هست این تو بینش ب چشم نمیاد 

این مشکل پوستی کجات میزنه

کل بدن از صورت حتی کف سر تا پاهام