2733
2734
عنوان

اولین روز معلم شدن در دبیرستان

242 بازدید | 22 پست

سلام بچه ها چند روز دیگه به عنوان معلم تقویتی زیست شناسی  وارد یک دبیرستان میشم. 

من تجربه ندارم سی تا دانش اموز دوازدهین چطور رفتار کنم؟ 

چی بپوشم کفش و لباس چطور باشه 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

هرچی هم بپوشی باز مسخره  ات میکنن😂😂🫥خدا شاهده 

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐

یاابوالفضل  

رسمی باشین ولی اگه گفتن خندیدن درموردتون به روتون نیارین. ولی برای مسائل دیگه خندیدن ومناسب بود بخندین 

یکی این یادم بود

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

ساده باش ولی شیک همیشه تمیز و مرتب 

بچه ها مخصوصا دخترها تو این سن خیلی نکته بین و ریز بین هستند

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2740

تیپ اداری طور باید بزنی 

دبیرستانی ها پررو حواست باشه رو بدی سوار سرت میشن دعوا کنی اینا وایمستن تو روت و جوابگویی

حد اعتدال رو رعایت کن

تازه بچهها من ششم بودن انقدر پررو بودن

واااای نگوووو استرس گرفتم نکنه خیلی شیطون باشن 🤣🤣🤣🤣

بخدا من خودم اینجوری بودم حتی با بهترین ظاهرا بهترین معلما باز بچه ها میخندوندن منم قشنگ پاره میشدم از خنده

من ممد پلاستیکی ام دختری که شانسش عین خودش پلاستیکیه...شاید باورتون نشه ولی هرروز روز تولدم یکی میمیره،دختری که به امید پزشکی اومد تجربی حالا دنبال پراید دست دوم قاطیه برا راننده اسنپ شدن....وقتی از جلسه امتحان میام بیرون مثل این دکترای که از اتاق عمل میان بیرون میگن ماهمه تلاشمونو کردیم ولی نشد....انقد سینگل موندم که اسمموتایپ میکنم ناخوداگاه ایموجی عقاب میفته کنارش.... تازه تو خونمون اتاق من بدبخت نقش یخچال داره هرکی حوصلش سر میره میاد باز میکنه یه نگاهی میندازه دوباره میبنده😐

خوش به حالتون آرزوی منه 

یه مانتو رسمی مشکی بپوشین با کفش اسپرت مشکی 

بگید سلام بچه ها چطورین؟

خانم فلانی هستم دبیر زیست شناسی 

خب خودتونو معرفی کنید و بگین رابطه تون با زیست چطوره؟

بعد هر چیزی گفتن بگو مثلا خوبه انشالله با هم یاد میگیریم 

بگو زیست شناسی حفظی هست ولی خیلی جالبه که آدم از درونش با خبر بشه و اینا 

بعد با بسم الله درس رو شروع کنین

2706