2737
2739

بچها هر اسمی انتخاب می‌کنم آنقدر راجش تحقیق میکنم ک زده میشم 

هیچ اسمی تو ذهنم قشنگ نمیاد 

ینی مدام گوشی ب دست دنبال اسمم خسته شدم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2740
منم سه چهار روز دیگه زایمانمه هنوز اسم انتخاب نکردم هیچی جلوم قشنگ نمیاد

وااای تو وضعت بدتره 

بقران مغزم داره سوت میکشه خیلی دوس دارم بدونم تش چی میشه

فک کنم فقط منم که به اسمی که دل میبندم دیگه از چشمم نمیوفته😂

فقط 18 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاطره زایمانم بچه عجیب ترین موجود دنیاست...می اید،مادرت میکند،عاشقت میکند،رنجی ابدی را دروجودت میکارد،تا اخرین لحظه عمر عاشق نگهت میدارد وتمام...! بگمانم مادر بودن یک نوع دیوانگی ست، وقتی مادر میشوی رنجی ابدی سراغت می اید، رنجی نشات گرفته از عشق..،مادر که میشوی میخواهی جهان را برای فرزندت ارام کنی،میخواهی بهترین هارا از ان او کنی،وقتی می خزد،چهاردست وپامیرود،راه میرود ومیدود،توفقط تماشایش میکنی وقلبت برایش تند میتپد..❤از دردش نفست میگیرد روحت از بیماری اش زخم میشود،مادر که میشوی دیگر هیچ چیز جهان مثل قبل نخواهد بود،مادر که میشوی کس دیگری میشوی کسی که وجودش پر از عشق وجنون ودیوانگی است
منم سر دخترم خیلی گشتم آخر باران گذاشتم پسرمم پوریا 

ی سری اسم ها ترند شده ک زیادم هست 

من دنبال ی اسمی هستم ک ایرانی باشه و در خارجی معنی بد نده همین 

ولی پیدا نمیکنم

منم تا این حد وسواس بودم که تا دنیا اومدم نمیدونستم چی بزارم🥲 آخرش بین نفس و هانا، نفس رو انتخاب ک ...

منم هانا رو انتخاب کردم 

میدونی ب چیش گیر دادم؟اینکه هانا اگ انگلیسی نوشته شه حنا هم خونده میشه 

بذار چندتا اسم قشنگ بهت پیشنهاد کنم روی اینا هم فکر کن

ملودی

دنیز

دیانا

نلین

آندیا

ماهلین

دُرّین

آرنیکا

رایا

دریا

دنا

بیاید مهربون تر با هم صحبت کنیم🤝🏻 اینجا فضای مجازیه ولی آدمای پشتش که مجازی نیستن...واقعین...دل دارن🙂
2706