2737
2739

بی چاره ۱۵ سالش بود 😭

بچه با معرفتی بود البته مرگش ی جورایی شهادت محسوب میشه 

گفتن مرده 

اصلا رفتم تو شک نمی تونم گریه کنم قلبم درد گرفته دستام بی حس شده و لرز گرفته

حالا تسلیت چی بگم مامانم میگه زنگ بزن من می گم پیام مامانم میگه زشته 

فن بیان داغونه بگید چی بگم تسلیت

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

بگو خیلی ناراحت شدم اصن نمی‌دونم چطور تسلیت بگم 

انشالا جنت مکان باشه

هرکسی پیجمو فالو کنه براش آیت الکرسی میخونم berkenail2023  هرکسی فالو کرد ریپلای کنه بخونم براش 💗🙏

خدا بیامرزه من اصلأ دایی های بابامو ندیدم و نمیشناسم

ولی خب براش بفرست جناب فلانی درگذشت فرزند گرامیتون رو تسلیت عرض میکنم مارو تو غم خودتون شریک بدونید

رویای مرگ شاید بهانه ایست برای تحملِ کابوسی به نامِ زندگی.......                                                                      اگه توی یه کشوری درامدِ یه آرایشگر بیشتر از یه معلمِ به این معنی نیست که پول تو درس خوندن نیست ، به این معنی هست که مردم از قیافه ی زشتشون بیشتر خجالت میکشن تا مغزِ خالیشون.......                                                            ماها که بابامون پولدار نبوده یه چیزی رو خوب یاد گرفتیم ، اینکه خیلی راحت قید چیزایی که دوس داریمو می‌زنیم ، پس یه لطفی در حقمون بکن سلطان اگه دوسمون داری زیاد ناز نکن.....                                                                                     🌨️ من یه اسفندی ام 💫 مغرور ، جذاب ، لجباز 💫🌨️
2740

زنگ بزن بگو خدارحمتش کنه انشاله غم آخرتون باشه انشاله تو شادی ها ببینمتون جای پسرعزیزتون بهشت باشه انشاله با حضرت علی محشور بشه 

همینارو میگن دیگ

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
2706