2737
2739
عنوان

بنظرتون برمیگرده؟😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 215 پست
درست خاطرم هست ؟ گفتی هفت سال؟؟  نزار بشه ۷ سال و یک روز  ۸ سال  …  ناراحت ه ...

چقدر جمله دومتون منو ترسوند 

دیگه چنین تجربه ای نخواهی داشت ....

بنظر خودم دیگه ن عاشق میشم ن دوست داشته میشم 

واقعا ب حدی این روزا سختمه ک خدا میدونه 

من تقریبا تا ۴ روز پیش هر شب پانیک میشدم

از شدت استرس و عصبانیت و غم ی روز صبح بیدار شدم دیدم هم اَبروم هم موهام سکه ای ریخته 

نمیدونم چرا خدا همچین ادمو سر راهم گذاشت ک ۶ سال از عمرم در عذاب باشه و ب معنای واقعی تباه شه 

باورتون نمیشه چ کارای بیمارگونه ای با من میکرد یادمه من ب اقتضای سنم رو فالورهای خانمی ک داشت حساس بودم 

حدود ۲ هزار تا فقطططط دختر فالو داشت بهش میگفتم من بدم میاد آنفالو کن میگفت انقدررر فالو میکنم ک دق کنی باید اعتماد کنی 

و با این رفتار ۳ سال منو عذاب داد و من هرررر شب گریه میکردم دعوا داشتم باهاش گاها زیر سرم هم میرفتم اما اون دست بر نداشت 

یادمه سر همین جریان شب کنکور ارشد تا ۴ صبح منو گریه انداخت و من نمیدونم چرا انقدر ضعیف بودم ک ترکش نمیکردم 

یا حتی یادمه پروفایلای مشکوک و عجیب میذاشت و من ی سوال ساده میپرسیم میگفتم این چیه گذاشتی؟ بلند بلندددد میخندید و میگفت دیدییییی دیدی تو شکاکی 

تو اصلا چرا باید در مورد پروفایلم سوال کنی من هرچیم بذارم 

میخوام بگم ک اون واقعا منو دیوونه کرد 

خیلی اذیتم کرد....

donnadarya@ خیلی دوست دارم مهربون امیدوارم بهترینا مال تو باشه💖😍😘
به غیر از اینکه دوستش داری  ویژگی هایی داره که بخوای یک عمر کنارش زندگی کنی ؟؟  

بنظرم پسر سالم و قابل اعتمادی میومد 

میدونید انگار با پسرای دیگع فرق داشت اهل دختر بازی و دود و مهمونی و شیطنت و... نبود 

خیلی ساده بود 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بنظرم پسر سالم و قابل اعتمادی میومد  میدونید انگار با پسرای دیگع فرق داشت اهل دختر بازی و دود ...

ولی ۲ هزار تا دختر فالو داشت ؟؟! 

نترس ! شاید عشقی نه به اون کیفیت .. اما قطعا دوست داشتن رو تجربه خواهی کرد .. و پی خواهی برد دوست داشتن از عشق برتر است 

( دکتر شریعتی 🫢) 

آدمی که توان مالی تا به حد سر زدن به پارتنرش رو نداره 

آدمی که بعد از یک سال دست در جیب مبارک نمیکنه یک شاخه گل بخره 

آدمی که اونطور احساسات شمارو بازی میده 

چطور همسری میتونه باشه ؟؟؟؟؟ 

رهاش کن  

ولی ۲ هزار تا دختر فالو داشت ؟؟!   نترس ! شاید عشقی نه به اون کیفیت .. اما قطعا دوست داشت ...

باور کنید پول داشت 

خیلیم داشت اما بی اهمیت بود پولاشو فقط سرمایه گذاری میکرد ی دست لباسم برای خودش نمیخرید همش آه و ناله میکرد از نداری و قول ب جبران کم لطفیاش در حق من

وای یادم اومد حالم ازش بهم خورد چقدر با همین آه و ناله ها روحیه منو خراب میکرد بعدم منو متهم میکرد ب اینکه بی رحمی درکم نمیکنی 

2742
و به شدت خسیس ؟؟  اینکه کفت لباس رو پاره کن حجتی بر خساست ایشون نیست ؟؟

واقعیتش نمیدونم ک خسیس بود یا ن شاید برای من خسیس بود اما برای خودنمایی جلو فامیلا و شیرینی دادن ب هر مناسبتی اصلا خسیس نبود 

کلا مهر طلب و عاشق تایید شدن از سمت بقیه بود و اصلا قدرت ن گفتن نداشت 

ن پاره کردن لباس بخاطر خساست نبود اون اولین کادویی بود ک برام گرفته بود و برامون خیلی باارزش بود اون لباس + ی انگشتر 

وقتی بهش گفتم بیا جداشیم من خسته شدم ازین رابطه گفت من نمیتونم ازت دست بکشم یکاری کن ازت متنفر شم تا بتونم برم مثلا انگشترمو از پنجره بنداز بیرون😐 یا لباسمو پاره کن نشونم بده 

منم گفتم من نمیتونم این کارو انجام بدم این کار بار روانی زیادی برام داره همه رو برات پست میکنم گفت ن من نمیخوامشون 

بعد یهو دعوا بالا گرفت و گفت من بخاطر تو دوست دختر نداشتم من بخاطر تو تو رابطه نرفتم 

گفتم داری منت چیو میذاری اینا وظیفه هر کسیه ک تو رابطه س اینا تعهده گفت میدونم اما چون دوست داشتم نکردم اینکارارو منم دیگه صبرم تموم شد و با این حرفش ازش خودش و منطقش و طرز تفکرش عصبی شدم لباسشو پاره کردم و گفتم گمشو اونم تهدید ب خودکشی کرد و بلاکم کرد