2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اررره

پیج رییل خانومی رو فالو کن قشنگ با ویدئو بدون الگو توضیح داده خیلی راحته

Real_khanomi

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو
شما خیاطی؟!خب موندم کدومش بهتر میشه خیاطم پرسیدم هزینه دوختشو گف یه تومن.برام زیاده

بله عزیزم..ببین بستگی داره زیاد گشاد بپوشی یا نه ..بخوای راسته تر باشه ..چه جور کارکنی ..همون الگو کیمونو رو سرچ کنی دیگه خودت میتونی رو الگو گشادتر تنگ تر اینا بکنی ..

اتفاقا دیذم...اون مدلی نمیخام

مدل تو بفرست ببینم

خودش باید ارزشتو بدونه، خودش باید بفهمه وقتی تو هستی خیلی کارا میرن تو لیستِ اضافه کاری، نه اینکه بدویی، بجنگی، حرص بزنی تا ثابت کنی جایگاهتو

من سه تا عبا دارم هرسه تا مانتوییه خیلی ایستش تو تن قشنگه دونه ای تقریبا یه تومن خریدم 

تو پیج اون استین افتاده چیزی نداره

بنظرم اونی که آموزش داد کیمینو بود یا همون آستین افتاده🤔

بعد میشه استین افتاده؟!

استینش میشه سه ربع باشه میشه مچی چین دار باشه ..اره کمی حالت افتاده پیدامیکنه سرشانه ..اگه عبایی هم میخوای که کیمونو نباشه همون استایل بدن باشه کمی ازاد تر ...همون الگو مانتو ساده  رو بدون پنس بدوز ازاد باشه ..میتوتی کمربند بزاری

2801