2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اندازه ۱۰۰ بزار داخل پاکت  خودم معلمم😁

صد کافیه؟؟ زشت نیس؟؟آخه با صد تومن که چیزی نمیشه خرید 

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻
اندازه ۱۰۰ بزار داخل پاکت  خودم معلمم😁

آخه پول خرج میشه می‌ره یه چیز یادگاری میخوام

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••
2740

اگه دلت خواست به پیجم سر بزن شاید دلت خواست واسش یه اکسسوری بسازم

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
اگه دلت خواست به پیجم سر بزن شاید دلت خواست واسش یه اکسسوری بسازم

سلام عزیزم خوبی من اینستاگرام ندارم میتونی عکس چند تا کار ظریف و شیک رو همینجا برام بفرستی

●🌞●What's done is done, what's gone is gone, one of the life's lesson is always moving on••🌻🌿••
زنداداش من که گفت هیچی نمیخرم بس که معلم دخترش خنگه و مسئولیت پذیر نیس 

کارخوبی میکنه

معلم ماهم اینقدرامسال عالی بودفعلا نه نماینده ونه مادرها هیچ کاری نکردن😅😅😅

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
سلام عزیزم خوبی من اینستاگرام ندارم میتونی عکس چند تا کار ظریف و شیک رو همینجا برام بفرستی

سلام مرسی تو خوبی روبیکا داری با همین اسم namek_gallery روبیکا هم دارم الان دارم تلاش میکنم عکس بفرستم نمیشه 

پیج کاری اینستا namek_gallery کارم ساخت اکسسوری با سلیقه ی شما جنس استیل و نقره. فروشنده اکسسوری نیستم سفارشی سازم ❤🧡😍
2706