2737
2739
عنوان

چرا همه میگن مربی مهد سخته؟

108 بازدید | 15 پست

چرا؟

به نظرتون من از پسش برنمیام؟ ( چون خیلی ساکت و غیراجتماعی ام) میخوام یک کاری رو شروع کنم

و اینکه اول برم دورشو شرکت کنم یا اول یک مدت کمک مربی بشم؟

جواب هر سوالی که میدونین رو لطفا بگین

مسئولیتش خیلی زیاده حواست باید در لحظه به همه چی باشه 

بله روابط اجتماعیی بالا میخواد یه مقدار که بچه ها بعضیاشون که به زور میان و وابسته مامانشونن جذب حرف زدن و کارای شما بشن با عشق بیان مهد

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

چون مسئولیت بالایی داره و و سر و کله زدن با چند بچه از تربیتهای مختلف..

خیلی باید هم مراقب باشی بچه ها از لحاظ روحی و جسمی طوریشون نشه

از قبل یه کوچولو برو بررسی کن ببین میتونی یا نه...

هرکاری آدم مخصوص خودش رو میخواد

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️
2740
چون مسئولیت بالایی داره و و سر و کله زدن با چند بچه از تربیتهای مختلف.. خیلی باید هم مراقب باشی بچه ...

کجا برم؟اتفاقا خودم تو این فکر بودم اول یکی دو روز برم ببینم میتونم یا نه ولی نمیدونم کجا برم و به مدیر چی بگم؟

حیفه عمرتو حروم نکن چن سال رفتم فقط مسئولیت داره کارتم پیدا نیس یه تشکر نمیکنن هر چی گندکاری بچه شونو جمع کنی حقوق م نداره اصلا

برو منشی شو هم پولش بیشتره هم با آدمای بزرگ در ارتباطی اجتماعی میشی

با چهارتا بچه بی ادب و پرتوقع سروکله بزنی اجتماعی نمیشی

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
کجا برم؟اتفاقا خودم تو این فکر بودم اول یکی دو روز برم ببینم میتونم یا نه ولی نمیدونم کجا برم و به م ...

برو یکی از مهدهایی که مربی میخوان یا زنگ چندتاشون بزن و بگو میخوام بیام و با محیط کاری کمی آشنا بشم اگر میتونم بقیه مراحل و آموزش ها رو ببینم...ببین چی میگن

تَوَکَلتُ عَلَی الله🌱فِی الواقع خداوند عِند رفاقت است☘️
چیکاری انجام بدم پس؟ خودم حس کردم این کار برای شروع راحت تره؟

ببین خیلی باید زبون داشته باشی   بچه پیش فعال بند نمیشه تو کلاس با چندتا دیگ همدست میشه باید کنترل کنی درست کوچیکن تو دلت بگی حساب میبرن ولی بازم سخته

دقیقا مثل منی ساکت و خجالتی

من ی کلاس کیدز داشتم اموزشگاه شاگردام 6 تا دختر و 2 تا پسر فوق العاده شیطون (5 تا 7 سال)

در این حد بگم ک بعد از یک ساعت و نیم صدام ب زور در میومد حنجرم رسما سوراخ میشد

به شددددت انرژی میگیره

خودتم باید اکتیو باشی

ماماناشونم ک نگم واست...

پر توقع و پررو...

بچه هاشونو میذاشتن کلاس میرفتن دسته جمعی پیاده روی پشت من غیبت کنون راه مینداختن😂

منم انصافا ی ترمی ک باهاشون داشتم معلم خوبی بودم واسشون یعنی تمام سعیمو کردم

ولی دیگه اعصابم نکشید کلاس رو تحویل یکی دیگه دادم

ی جوری دیگه اون آدم سابق نیستم ک خودمم از خودم میترسم گاهی :))
2706