2737
2739
عنوان

نمیخوام برم عقد، بدم میاد ازشون

503 بازدید | 23 پست

مراسم عقد پسر یکی از فامیل های درجه یکه 

خیلی نزدیک....

یعنی واقعا واقعا واقعا دلم نمیخواد برم.

بدم میاد ازشون. از رفتارشون

هیچ وقت باهام رفتار خوبی نداشتن، حتی از پسرشون هم دل خوشی ندارم. چرا باید کلی پول لباس و ارایشگاه و کادو بدم

آخرشم اونجا کسی تحویلم نگیره؟

اگر هم نرم، میگن فلانی حسوده. نیومد

کاش کلا از این مملکت و دیار میرفتم. هیچ وقت این فامیل ها رو نمیدیدم

کاش

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
2738
نمیشه خودتو بزنی ب مریضی نری بد دردیه درکت میکنم

احتمالا همین کار رو بکنم

ولی مطمئنم میگن فلانی حسوده. چون خودشون رو خیلی بالا می بینن

با من بحث نکن قشنگوم . این کاربری هزارممه
دایی

نری بقول خودت میگن حسودی کرد نیومد

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟

راستش وقتی تا این حد از کسی متنفر باشم و بدونمم تازه میرم و تحویلم نمیگیرن محاله ممکن پام و بزارم تو مراسمشون و اصلااا هم برام مهم نیست که پشت سرم بگن از حسودی نیومده یا هر چی

درخواست دوستی رد میکنم 
احتمالا همین کار رو بکنم ولی مطمئنم میگن فلانی حسوده. چون خودشون رو خیلی بالا می بینن

عزیزم مهم نباشه برات اونا ک چ بخوایی چ نخوایی بهت بی حرمتی میکنن چ بهتر ک بگن حسادت کرده

2706