2737
2739

با دلهای پاکتون برام دعا کنید اگه دوست داشتین صلوات بفرستید 😭😔

توده هیپواکو دارم دکتز شونوگرافس گفت اصلا جای نگرانی نیست ولی زیر بغلم درد گرفته فردا میرم پیش جراح خداکنه چیز نگران کننده ای نگه😭😭😭😭نگرانممم

✌خُوبِتُ میگَن بَدِتُ میخوان تَوَلُدِت نَ وَلی خَتمِتُ میان

نترس بابا خواهر من ی غده داشت زیر گوش عمل گرد بردن ازمایشگا گفتن هیچی نبوده تازه بهمون نشون دادن کلی ریشه داشت

ولی هیچی نبود تموم شد و رف

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نترس بابا خواهر من ی غده داشت زیر گوش عمل گرد بردن ازمایشگا گفتن هیچی نبوده تازه بهمون نشون دادن کلی ...

زدم اینترنت زده نشانه های سرطان سینه درد زیر بغل😭😭

2742

چراه از گوگل هیچی نخون جانم

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
خداروشکر اگه درد میکنه خطرناک نیست اصلا. واسه مامان من متاسفانه هیچ درد و علائمی نداشت... انشالله ...

توروخدا برام دعا کنین😔

2738
عزیزم وقتی دکتر سونو گفته جای نگرانی نیست مطمئن باش چیز مهمی نیست و با دارو رفع میشه

خدا از دهنت بشنوه 😔

من خیلی سینه هام درد میکنن انگار چاقو زدن توشون امروز کلی گریه کردم میترسم 

توروخدا پشت گوش ننداز برو سونوگرافی سینه انجام بده ترس نداره خودت راحت میشی

گوگل ول کن میزنی آبریزش بینی میگه از نشانه های سرطان 😅

وقتی دکترت گفته چیزی نیست 

ان شاء الله هیچی نیست واست آیت الکرسی و حمد خوندم ان شاء الله بسلامتی 🤍

میشه اگه امضامو خوندی یه آیت الکرسی برای حل مشکلم بخونی یا حتی فقط یه صلوات 🥺💔  بخوان دعای فرج را دعا اثر دارد دعا کبوتر عشق است بال و پر دارد بخوان دعای فرج را و عافیت بطلب که روز گار بسی فتنه زیر سر دارد بخوان دعای فرج را و نا امید مباش بهشت پاک اجابت هزار در دارد اللهم عجل لولیک الفرج ❤️        
گوگل ول کن میزنی آبریزش بینی میگه از نشانه های سرطان 😅 وقتی دکترت گفته چیزی نیست  ان شاء الل ...

قربونت برم مرسی❤

2706