2733
2739
برو باباشما توچی میفهمی از درد ادم وقتی نمیتونی راهنمایی کنی پس هیچی نگو

اتفاقا من همه این راهها و پشت سر گذاشتم و دارم بهت میگم پس تو هم زود قضاوت نکن

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا انشالله همچین آدمی سر راهت قرار نده فقط همین 

اتفاقا قرار داده بود ،اینو بدون تو این روزگار اگه بلد نباشی چجوری زندگی کنی ،برای هر کسی ممکنه این اتفاقات بیفته 

و هیچ کس هم استثنا نیست حتی خودت اگر شرایط باشه ممکنه تو دام خیانت بیفتی ،همه امتحان پس خواهند دادپس زود قضاوت نکن 

وَقُل رَّبِّ ادخلنی مُدْخَلَ صِدْقٍ وَأَخْرِجْنِي مُخْرَجَ صِدْقٍ وَاجْعَل لِّي مِن لَّدُنكَ سُلْطَانًا نَّصِيرًا؛ و بگو: «پروردگارا! مرا (در هر کار،) با صداقت وارد کن، و با صداقت خارج ساز! و از سوى خود، حجتى يارى‌کننده برايم قرار ده!».
ممنمن خداراشکر زنش نشدم  دارم میگم همه ذات خوب ندارن  وگرنه دیگه بهشت و جهنم معنایی نداش ...

بهشت و جهنم برای ذات نیست برای اعمال ماست عزیزم اگر ذات خراب آفریده شده بود چرا باید خدا مجازات میکرد ،وقتی خودش خراب آفریده ،همون یزید و معاویه اگه خانواده درستی داشتن اگه تربیت درستی داشتن ،اگه مادر یا همسری مثل فاطمه زهرا داشتن مطمئن باش هیچ وقت یزید و معاویه نمیشدن

2728
خب یجوری ازش بگیر بگو میخوام زنگ بزنم یا یچیز دیگه برو تو تنظیمات  اثر انگشت خودتم اضافه کن

بالاخره فهمیدم الگوش چیه دیشب گوشیشو باز کرد منم دیدم خداکنه متوجه نشه من دیدم چون کنارم بود اگه شک کرده باشه باز عوض میکنه

الان برم تو تنظیمات اثر انگشت اضافه کنم ممکنه متوجه بشه😥

بالاخره فهمیدم الگوش چیه دیشب گوشیشو باز کرد منم دیدم خداکنه متوجه نشه من دیدم چون کنارم بود اگه شک ...

لعنت بهش فقط پیاما و عکساشو چک کردم اینقد حالم گرفته شد جرئت نکردم بقیه رو هم چک کنم😭لعنت به همه ی مردای عوضی

2738
بالاخره فهمیدم الگوش چیه دیشب گوشیشو باز کرد منم دیدم خداکنه متوجه نشه من دیدم چون کنارم بود اگه شک ...

ن نمیش

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
لعنت بهش فقط پیاما و عکساشو چک کردم اینقد حالم گرفته شد جرئت نکردم بقیه رو هم چک کنم😭لعنت به همه ی ...

نگاه تو رو خدا آقا خیانت میکنه شما جرآت نمیکنی... چقدرظلمه

ܟ߭ܥ⁧⁧⁧ߊ⁧⁧⁧ࡅ࡙ߊ⁧⁧⁧ܝܝ݅ܝܭܝ⁧⁧⁧ࡅߺ߳ࡉ🌱

نه متوجه نمیشه نمیفهمه دیگه با اثر انگشت توهم باز میشه فقط مواظب خودت باش 

2706