2737
2739
عنوان

چکار کنم از دست همکارام

242 بازدید | 13 پست

پرستارم با همکارا کارای مریض رو انجام میدیم آخرش ختم میشه به اینکه شماره ت رو بده یا پیجت رو بده

من دیدم همکار بودنه

مثلا حین کار براشون عادیه دست بزنن بهم

منکه امروز دیگه همکارم رد داد لپم و کشید 😑🤐

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

تاپیک قبلی گفتیم چرا اینقدر دوست داری محیط کاریت رو بد جلوه بدی 

منم تو همین محیطم اینطوری نیست واقعا 

فکر کنم با پرستارا مشکل خاصی داری اکثر تاپیکات مشخصه برای تخریبه

تمام درکم از دنیا درون مصرعی جا شد                                        فقط سربسته میگویم:نبودم کاش از اول...
تاپیک قبلی گفتیم چرا اینقدر دوست داری محیط کاریت رو بد جلوه بدی  منم تو همین محیطم اینطوری نیس ...

محیط شما خیلی خوبه که اینطوری نیس

خودم پرستارم چه مشکلی دارم که بخوام بد جلوه بدم واقعیت رو میگم

2740
😱🥺👀

والا منم با چشمای وغ زده فقط نگاهش کردم

میوتی میم🐈یه تعلیقی بیچاره😁همونیم که بعد از هزار و یک سختی به عشقم رسیدیم🤪🙈من عاشق مردی شدم ک چشم‌بسته همه منو از رسیدن بهش منع کردن و چیزی طول نکشید ک نظر همه ی اونها به کام دل من برگشت
گویا روت کراش زده🥺😁

هم من متاهلم هم اون😂

فقط نگاهش کردی؟؟؟؟ محیط کارتون دولتیه یا خصوصی؟

نه زدم تو گوشش.....

متاسفانه تو محیط شرکت ها اینجور چیزهای خیلی طبیعیه و تازه من بین همکارهای آمل ترینشون هستم با این حال گاهی وقت ها رفتارشون از کنترل خارجه