2733
2734
عنوان

کسی شوهرش مثل شوهر من بوده؟

556 بازدید | 28 پست

آدمی که قهر کنه و تا نری سمتش اصلا نیاد حتی اگه مقصر باشه؟اگه اره بگین راهی برای تغییر اینجور مردا هس یا نه

♻️ʟɪꜰᴇ, ᴘᴀʀᴀᴅᴏxɪᴄᴀʟ ᴋᴀʀᴍᴀ
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

کلا نرو سمتش ، بیخال باش و به خودت خیلی برس ، منظورم فقط ارایش نیست ، مثلا مرتب دوش بگیر و جلوش به دست و پات لاک بزن ، موهاتو شونه کن بباف ، کلا کارایی ک ببینه درگیر خودتی 

چاره اش اینکه کلا نری سمتش تا خودش بیاد 

امتحان کردم اصلا جواب نمی‌ده :)

من تو عقدم شده سه ماه دوماه قهر بودیم ولی اصلا جلو نیومده آخر با وساطت خانواده ها آشتی کردیم یا اگه هم بیاد بعد از سه چهار ماه میاد جلو

2740

شوهر منم همینجوریه. قهر میکنه عین بچه ها. به نظر من اگه مرد قهر کنه و سمت زنش نره واسه اشتی و اینا قطعاً زنشو دوست نداره که هیچ، به شدت هم ازش متنفره.

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
اره شوهر من الان دیگه من انقد قهر میکنم و دعوا راه میندازم وقت برا اون نمیزارم 

🤣کاش واقعا منم میتونستم اینکارو کنم راز موفقیتت چیه البته من تو عقدم

چارش اینه قهر نکنی اونم اگه قهر کردی تو عادی باشی

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگی تان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌اش.(امام موسی صدر)                                                                            
2706