2737
2739

شوهرم شبا وقتی به سمت من میخوابه کابوس و خواب بد میبینه ولی تا پشتشو میکنه راحت می خوابه!!اینو خودم به عینه دیدم، یه چیز دیگه ببخشید ولی وقتی ۲،۳ روز پشت هم رابطه داریم یهوو دعوامون میشه و تا ۱،۲ هفته قهریم یا سرد میشیم سمت هم دیگه نمیریم  

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

بله اذان درخانه پخش شه و چله سوره آل عمران بگیر

^تیارا^ هستم👀لطفا منو تو تاپیکهای قرآنی صدا بزن💫💜از نظر من اگه همه چیو با رنگ بنفش تصور کنی دنیات قشنگ تره💜با اینکه یه شهریوری احساساتیم عاشق زمستونم ❄ خدایا مرسی که همیشه کنارمونی💜😍 نی نی سایت رو خدا بهمون داد تا تو هر حالی نزدیک تر از هرکسی که نزدیکمونه به هم دیگه باشیم پیش هم باشیم...🥺💜💜💜دوستتون دارم نی نی سایتیا❣
2740
چکار باید کنم؟؟حرز امام جواد هم گرفتم بحث و دعواهامون بیشتر شد، گفتن سنگینی داری ولی راهی برای رفع ن ...

باید به دعا نویس خوب پیدا کنی که از اون کلاهبردارا که ملیونی پول میگیرن نباشه و دستش خیر باشه طرف ما یه نفر هست سیده و دعارو که نوشت برا پولش هر چی بدی قبول میکنه اصلا حرف پول نمیزنه 

باید یه دعانویس اونجوری پیدا کنی گلم

تازه وارد نیستم❤️

شوهر منم وقتی مادرش یه سری خوراکی میاره و این میخوره همینطور میشه. هم دلم نمیخواد تهمت بزنم هم فکر و خیال باعث میشه شک کنم 😮‍💨

راه و رسم مردن را در مجال زندگانی دنیا نیاموخته ایم. چه گرانبهاست در نظر پروردگار، مرگ پاکان؛ همچنان که چیزهای کمیاب گرانبها هستند. به شما راست میگویم، به راستی من در این جهان به امتیازی آمده ام که تا کنون به هیچ بشری داده نشده،زیرا خدای ما انسان را نیافرید که در جهان او را باقی بگذارد بلکه او را آفریده است تا در بهشت بگذاردش. 🍀 jesus christ.  به نام قدرت مطلق، نيروى برتر، نيرويى كه قدرتت از شمال تا جنوب و از شرق تا غرب گسترده شده. Angel 
2706