2733
2739
عنوان

ترید(فیوچرز ) حلاله پولش؟

416 بازدید | 42 پست

نمی دونم می دونید معاملات فیوچرز چیه یا نه اما بخوام بگم به طور خلاصه معاملات اهرمیه و با ضریب وارد معامله میشی یا سود می کنی یا ضرر ی جورایی قماره ولی من زیاد قبول ندارم چون با تحلیل وارد معامله میشه ادم ولی از ی جا به بعد شک کردم دیگه ترید نکردم حدود سه ساله.

میگن مثل این که حرومه چون تو صرافی های ایرانی ممنوعه.خیلی دلم میخواست انجام بدم .شما انجام دادید خبر دارید حلاله یا نه؟

هرکسی اعتقادات خاصی داره توهین ممنوع

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

از مرجعت بپرس شنیدم بعضی ها همه معاملات ارز دیجیتال رو باطل میدونن البته بعضی مث رهبر و نوری میگن ...

همین دیگه رهبری طبق قانون کشور .قانون کشورم همچین معامله هایی رو انجام نمیده من واسه همین تردید کردم سه سال پیش گزاشتم کنار با این که کلی هم یادگرفته بودم

2742
همین دیگه رهبری طبق قانون کشور .قانون کشورم همچین معامله هایی رو انجام نمیده من واسه همین تردید کردم ...

اگه جرم انگاری نشده،باز قانونی محسوب میشه،،چون قانون در موردش سکوت کرده ..

شاید چون پر ریسک هس،صرافی ها تووی آپشنشون نیاوردن..ولی لزوما به معنای غیرقانونی بودنش نیست..

بازم از دفتر مرجع بپرس..

گوشی اشتراکیه،گاهی آقا،گاهی خانوم🤌
اگه جرم انگاری نشده،باز قانونی محسوب میشه،،چون قانون در موردش سکوت کرده .. شاید چون پر ریسک هس،صراف ...

ممنون .خیلی دوست دارم باز انجام بدم الان سودای دوستامو میدیدم تحریک شدم😂نمی دونی واسه اموزش چه قدر وقت گزاشته بودم 

2738
ممنون .خیلی دوست دارم باز انجام بدم الان سودای دوستامو میدیدم تحریک شدم😂نمی دونی واسه اموزش چه قدر ...

خوشحالم كه معتقدى☺️

‏حقارت آدما رو میشه از حرفایی که پشت سر بقیه میزنن  تشخيص داد…
2706