2737
2739
عنوان

ظاهر ادم

86 بازدید | 15 پست

سخته نه؟ این ک کسی بعد دیدار اول ولت کنه‌و سرد شه و بپرسی چرا؟ بگه ازت خوشم نیومد،این ک ازت تعریف نکنن ،لباسی بهت نیادد،و مقایسه کردن خودت و دیگران نداشتن خواستگار ... اعتماد ب نفس فوق العاده بالا هم نمیتونه تو دیدار اول جذب کنه چون فوق العاده بالاس ولی..‌‌بلاخره ظاهرم مهمه😄دلم شکست ک بعد دیدار اول ول شدم هیچوقت ب خاطر ظاهرم مورد توجه نبودم با این ک‌موفقم ...زیبایی شانسم میاره 

طی شدایام برومندی ما در سختی/همچو آن دانه ک در زیر قدم سبز شود

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
اره متاسفانه کمتر کسی پیدا میشه که به زیبایی نگاه نکنه.. هرکجا رو ببینی اول ظاهر و میبینن،به عنوان د ...

دقیقا و خوشبحال اوناییی ک خیلی زیبا یا حداقل نرمال اند

این اغده داشته  آدمی که شخصیت داشته باشه اینجوری دیگرانو اذیت نمیکنه  چه بهتر ذات واقعیش ...

بله و یکی هست ک خیلی ازم خوشس میاد برعکس اون ولی ادم میسوزه چون ظاهر خوب داشته باشی سرنوشتت هم عوض میشه

بله و یکی هست ک خیلی ازم خوشس میاد برعکس اون ولی ادم میسوزه چون ظاهر خوب داشته باشی سرنوشتت هم عوض م ...

تو مشکلت اینه اعتماد بنفس نداری 

من ندیدمت تا در مورد ظاهری نظر بدم 

ولی بالاخره باید با خودت کنار بیای

2706