2733
2739

زندگی رو به مامانم و ما زهر مار کرد 

بابام ۹ ساله ک فوت کرده تازه دارم میفهممم که مامان بزرگ حیوونم رفته بوده برای بابام دعا گرفته 

جونش رو گرفت تورو به امام حسینننننننن با بچه هاتون اینکارو نکنین 

بچه ی شما پدر /مادر نوه تون هستن

اون نوه تمام زندگیش و چشم امیدش مادر پدرشه

تورو خدا زندگی خراب نکنین درناکه 

این وسط یکیی الکی قربانی میشه

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
مطمئنید بخاطر دعا اون فوت کرد ؟ جون دست خداست تا خدا نخواد برگی رو زمین نمیوفته اگه با دعا میشد که ه ...

داغونش کردن 

همش دعا میگرفتن براش 

دعا زبانبند و......

کلا دعا سنگینی داره رو روی روح 

روح. بابام رو قفل کرده بوده عوضی

با دل های پاک و مهربونتون دعا کنین کار همسرم و داداشم رونق پیداکنه. لایک کنین صلوات میفرستم براتون😊😇❤️

من به دعا اعتقادی ندارم.ولی به قلب سیاه و وقیح اون کسب که دعا رو برای کسی میگیره اعتقاد دارم که چقدر یه انسان میتوته وقیح و پلید باشه ووبرای کسی بدبخواد.چن سال پیش از دیوار حیاطمون از داخل بلوک که سیمان میریرن توش دعا پیدا کردیم البته اونطور که میگفتن طلسم بود و نوشته بود که نه دین باشد نه برکت.جیبش خالی باشد طلسم دعوا و وحشت رو نوشته بودن یعنی اون زمانها خونمون واقعا وحشتناک بود هم از لحاظ مالی هم از لحاظ آرامش

2740
بابا بیخیال ، طرف واسه بچه خودش دعا بگیره که بمیره ، مگه میشه ؟؟

دعا مرگ نگرفته بوده 

دعا گرفته بوده مامان بابام دور بشن از هم 

همش دعا زبانبند میگرفته براش و.......

همه این دعا ها سنگنیی کرده بهش به روحش 

حتما نباید دعای مرگ بگیره ک 

داغونش کرده بودن 

بابام سکته کرد

دیقش دادن