2733
2739

هرچی مشکله معده من داره.سوزش ورم نفخ حالت تهوع درد همچی دارم دکتر رفتم بهم دارو داد گفت عفونت معده داری خدایی داروها رو خوردم یعنی خیلی خیلی خوب شدم.الان دو.روزه تموم شده دوباره علائمم شروع شده کمتره اما همون جوری هستم.خسته شدم همیشه هرچی می خورم توی گلوم انگار می مونه.نمیشه که تا ابد انتی بیوتیک بخورم.که...

درمان میکروب معده با مصرف ی دوره دارو نیست باید چن ما تحت نظر باشی دارو مصرف کنی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم مثل شما بودم درد هم داشتم قبل اینکه برم اندوسکوپی آزمایش خون دادم فهمیدم حامله ام😂😂🤣🤣

شیرین بیان مصرف کن 

فقط 12 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2742
میترسم اخه

بدی حداقل خلاص میشی میفهمی مشکا چیه

من چی بگم که اندوسکوپی و کونولوسکوپی باهم دکتر برام نوشته

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
درمان میکروب معده با مصرف ی دوره دارو نیست باید چن ما تحت نظر باشی دارو مصرف کنی

آخه گفت سه ماه دیگه بیا من هر قرص رو شش تا ورقش رو خوردم دیگه بنظرم نخورم بهتر البته تموم.شده باید برم بگیرم اگه بخوام.استفاده کنم

2740
نه تو نوبتم چون خصوصی هزینش خیلی بود باید برم بیمارستان  تازه بیمارستان بیهوشی هم نداره

ازهمونش میترسم دوتا سزارین کردم از این اندوسکوپی میترسم ببخشید میتونم بپرسم مشکل معده شما چیه؟

ازهمونش میترسم دوتا سزارین کردم از این اندوسکوپی میترسم ببخشید میتونم بپرسم مشکل معده شما چیه؟

من دکتر گفت بدونه اندو و کونولو نمیتونم قطعی بگم روده ات مشکل داره یا معده

چون زیر دنده هام یهو تیر میکشه نمیدونم کدومشه معده یا روده

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من دکتر گفت بدونه اندو و کونولو نمیتونم قطعی بگم روده ات مشکل داره یا معده چون زیر دنده هام یهو تیر ...

ان  شاءالله خوب شی عزیزم میتونم بپرسم هزینه اش بیمارستان چنده و خصوصی چنده؟