2737
2734
عنوان

مادر بچه های نارس

| مشاهده متن کامل بحث + 1002 بازدید | 59 پست
الهی بگردم میفهممت🥲 با اون شکم و بخیه ها چند ساعت وایمیستادم بالا سر بچه هام میچسبوندمشون به خودم ...

خدا کنه بزرگ شدن باعث افتخامون شن چون خیلی زحمت کشیدیم براشون

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
خداروشکر چهار دست و پا میره؟ میتونه از وسیله بگیره بلند بشه؟؟

نه حالت چهار دست وپا میگیره ولی نمیره سینه خیز میره.بعضی وسایل که کوتاه باشن رو میگیره نیم خیز وامیسته.چطور؟شمام بچه تون این شکلیه؟

2740
خب خوبه خداروشکر  بله بچه منم نارس بدنیا اومده الان ۱۷ ماهشه چهار دست و پا میره

مکمل نمیدی بهش من ۲هفته اس میدم خیلی تغییر کرده.چند هفته دنیا اومده؟میتونه بشینه؟

منم همین‌رو میدم با ویتامین دی و یه شربت جینگوویتون

خب ۲۹ هفته اس فکر کردم مثل دختر من ۳۲ هفته البته برامن دوقلون پسرم کاراش جلوتره.بعد خوابش چطوریه؟بچه های من بیشتر از سه چهار ساعت نمیتونن بیدار بمونن .زود خسته میشن میخوان بخوابن.

خب ۲۹ هفته اس فکر کردم مثل دختر من ۳۲ هفته البته برامن دوقلون پسرم کاراش جلوتره.بعد خوابش چطوریه؟بچه ...

اره ولی تاخیرش زیاده

شب از ۱۲ می‌خوابه تا ۱۰ صبح

بعدظهر هم دو ساعتی می‌خوابه

نگران نباش زیاد خوابیدن که بد نیس

اره ولی تاخیرش زیاده شب از ۱۲ می‌خوابه تا ۱۰ صبح بعدظهر هم دو ساعتی می‌خوابه نگران نباش زیاد خواب ...

من نمیدونم بچه های من کی از خواب سیر میشن همیشه خواب‌آلون ظهر بعضی اوقات بیشتر از سه ساعتم میخوابن ولی باز سر شب خوابشون میاد

2706