2737
2739
عنوان

شوخی های الکی شوهرم با دوستم

334 بازدید | 25 پست

بیاید بچه ها یه داستان بگم ک هنوزم فکرشو میکنم اعصابم خورد میشه

ما یه شب برای دومین بار با شوهرم و دوستاش و دوست من رفتیم بیرون اینجوری م سه تا دختر سه تا پسر بودیم 

بعد درحال گشت و گذار بوذیم متوجه شدم شوهرم و دوستم خیلی با هم کل میندازن و شوخی میکنن منم خب اولش ناراحت نشدم و باهاشون خندیدم ولی دیگ دیدم داره بیش از حد میشه بیشترم از طرف شوهرم بود دوستمم خوشش میومد هی ادامه میداد و هی میخاستن رو هم اب بریزن اخر سر همو خیس کردن با بطری و شوهرم دست منو میگرفتم و باهام حرف میزد ولی بیشتر میدیم با دوستم کل‌مینداره و میخنده خییییلی ناراحت شدم و بخار از سرم میزد بیرون

اینم بگم شوهرم خیییلی دوسم داره و همیشه خیلی بهم توجه میکنه خیلی زیاد این اولین بار بود همچین رفتاریو ازش میدیدم اصلا همچین ادمی نبود خیلی شوکه شده بودم و ناراحت همونجا بهش کفتم از شوخی هات داره حالم بهم میخوره خندید فک نمیکرد جدی باشم بازم ادامه داد دیگ برگشتیم خونه کلی قهر و دعوا کردم اونم معذرت خواهی کرد و گفت منظوری نداشته و … ولی من برام قابل قبول نبود تا مدت ها ناراحت بودم و دیگ تصمیم گرفتیم باهاشون بیرون نریم و منم بهش گفتم ک من میدیدم کرم از خودته اشتباهشو قبول کرد منم گفتم این بار میبخشم ولی دوباره ببینم دیگه منو نمیبینی

بنظرتون ناراحتی من به جا بوذ یا من خیلی حساسم شما بودیم چیکار میکردین؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

وااای... حق داررییییییی. 

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 

همین کار تورو میکردم

واقعا چجوری جلوی تو جرعت کرده با دوستت کل کل بکنه؟

یه دوست داشتم عین خواهرم بود 🥺اسمش دنیا²⁰همشهری آقا امام رضا 😍دلتنگشم ایشالا یه روز از همین روزها یه خبری ازش بهم برسه😮‍💨چشم انتظار خواهر گمشده🥺

ناراحتیت به جا بود،جلو این رفتارو بگیری و حساسیت نشون بدی پیشروی نمیکنه،دورازجونت همه این خیانتا از همین چیزای ساده شروع میشه...

هرچند بعضی مردا تذکر بدی بدتر میکنن

وقتی میگن روابط دوستانتونا خانوادگی نکنید همینه دیگه.. من ۵ رفیق جون جونی وصمیمی دارم ۲۰ ساله رفیقیم ورفت وامد داریم ولی تنهایی شوهرامون تواین چندساله شاید نهایت یکی دوبار اتفاقی دیده باشنمون 

2706