2733
2734

من کنکوریم دیشب ساعت۱۰ خوابیدم تا ۵پتج صبح که بلند شدم صبحونه خوردم و ورزش کردم شد۶:۳۰

بعد از۶ و نیم خوندم تا۹نیم

اما بعد ۹ نتونستم و خوابم گرفت مجبور شدم بخوابم تا۱۱ بلند که شدم گفتم حتما الان دیگه میتونم بخونم اما

از ۱۱ تا الان همش خواب آلودم اصلاااااا نمیتونم بخونم

آب هم زیاد خوردم حداقل از صبح تا الان۶لیوان 

اما نمیدونم مشکل چیه اولین روزی بود که شروع کرده بودم

قرار بود زیاد بخونم اعصابم خورده🤦🏻‍♀️💔

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸

برو کتابخونه یا پانسیون 

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
برو کتابخونه یا پانسیون 

متاسفانه امکانش وجود نداره

اما اونقدر خوابم میومد بازم فرقی نداره هرجا بود می خوابیدم 

نشناختی؟همون لیدی سابقم:>مگر در کنار زمزم وحشت از روز تشنگی،خود عطشی بی علاج نیست!🐳🪸
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
متاسفانه امکانش وجود نداره اما اونقدر خوابم میومد بازم فرقی نداره هرجا بود می خوابیدم 

قبل ۱۲ بخواب

قبل خوابم با گوشی کار نکن 

صبح نهایت نیم ساعت بعد بیداری برو سراغ درس نه یک ساعت و نیم 

طی روزم بازه بذار یعنی بگو ۲ تا ۲:۳۵ میخوابی

به هوای اون بیدار بمون 

قهوه هم بخور

هر چیز در جهان از دید تو زیبا و یا زشت باشد ، از آنِ وجودت است ؛ ما فقط چیز هایی را از دیگران می بینیم که خود دارایِ آن هستیم 💕                                                                                                                           ندانی که ایران نشستِ من است ؟                                  جهان سر به سر ، زیر دست من است ؟
همون  اب زیاد میخوری باعث سستی میشه هوای بهارم خواب اوره میتونی قهوه وکاپوچینو بخور یاچایی ام خ ...

اخه من طبع بدنم سرد نمیتونم قهوه و اینا بخورم

مجبورم آب بخورم فقط

قبل ۱۲ بخواب قبل خوابم با گوشی کار نکن  صبح نهایت نیم ساعت بعد بیداری برو سراغ درس نه یک ساعت ...

باشه خیلی ممنون عزیز

امیدارم درست بشه