2737
2739

بنظرتون میشه؟ بچه های خوبی هستن اوایل بهم تعارف زدن من نزدیکشون نشدم آدم مغروری هم نیستم با چند نفر هستم فعلا باهاشون حال نمیکنم هیچ جوره بمن نمیخورن بچه ها خیلی احساس تنهایی میکنم خیلی اذیتم بقیه رو میبینم خیلی راحت با دیگران مچ میشن من چرا پس نمیتونم😔😔😔😔

منم دوستی و اکیپ خاصی تو دانشگاه ندارم 

اینجوری راحت ترم

تو ام اگه دوست داری بهونه زیاده واسه صحبت 

همین که برگی از درخت نمیفته دلم بهت گرمه خدا ❤️❤️نینی سایتی ها رو دوست دارم ❤️ اگه نظر منفی بزاری جوابتو نمیدم متاسفم ولی با انرژی بد همراه نمیشم 🌸🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکیپای دانشگاه ما پر از حاشین اسمشون تو کله این دانشگاه به این بزرگی پیچیده 

بنظرم هرچقد نزدیکشون نشی بهتره بعد از چند ترم کلا از هم‌میپاشن

سعی کن یکی دوتا دوست خودت پیدا کنی

2728

و منی که ترم دوم متاهل شدم. فقط  بدو بدو کلاس رو نصفه نیمه رها میکردم بیام فقط ناهار بذارم غروبم میرفتم آموزشگاه  برای تدریس سرکارم میرفتم 🤭🤣 دبگه اکیپ مکیپ نمیدونستم چیچیه خخخخ

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2738