2733
2734

بچه ها دلم آشوبه تو رو خدا بخونید و باهام مشورت کنید.

قبلا قرار بوده شوهرم با دخترخاله اش ازدواج کنه

پیشنهاد مادراشون بوده

بعد دیگه شوهرم نخواسته و نتونسته. وقتی بهش گفتم چرا گفت بچه بودیم می دیدیم مامانامون یه حرفایی میزنن ما هم تو عالم بچگی بودیم و حالیمون نبود، از وقتی دیگه بزرگ شدم و عاقل شدم هیچ وقت نتونستم واسه ازدواج به دخترخاله ام فکر کنم. هیچ کششی بهش نداشتم انگار خواهرم بود. گفت سربازیم که تموم شد دخترخاله ام اومد جلو و ابراز علاقه کرد ولی من داستان رو بهش گفتم. ولی اون قانع نشد و هر چند وقت یه بار اصرار می کرد.

می دونم شوهرم راست گفته چون وقتی دوست بودیم با هم یه بار گوشیش تو کیفم جاموند. تا بیاد گوشیش رو بگیره چند ساعت وقت داشتم فضولی کردم سرک شکیدم تو گوشیش و چت هاش با دخترخاله اش رو خوندم و دیدم حرفاش درست به نظر میرسه اصرار از سمت دختر خاله اش بوده. این نمی خواسته و حتی توی ه جمله ای به دخترخاله اش گفته بود من هیچ وقت سر کارت نذاشتم هیچ وقت بهت دروغ نگفتم از دفعه اولی که حرفش رو پیش کشیدی بهت گفتم مثل خواهرمی.

ولی دختر خاله اش گفته بود اگه با هم میرفتیم تو رابطه و با هم نزدیک تر میشدیم دیگه مثل خواهرت نبودم این بهونه بود که میاوردی. (منظورش از نزدیک شدن رابطه بود)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بعد ازدواجمون دیگه همه چی تموم شده بود. باز دیشب رفتم تو گوشی شوهرم دیدم تو دایرکت دوباره پیام داده

من فراموشت نکردم و آه من همیشه پشت سر زندگیته 

شوهرم نوشته بود خوبی؟ من دیگه زن دارم. دیگه ول کن این داستانو

اونم گفته بود نمی تونم. و بعد دوباره بحث رو برده بود سمت اینکه اگه میمودی به هم نزدیک بشیم دیگه به من حس خواهری نداشتی. شوهرمم دیگه جواب نداده

چیکار کنم؟ به شوهرم اعتماد دارم ولی خب دلم آشوب شده.

2731
2738
بعد ازدواجمون دیگه همه چی تموم شده بود. باز دیشب رفتم تو گوشی شوهرم دیدم تو دایرکت دوباره پیام داده ...

چه شوهرت عاقلانه برخورد کرده

یکم بترسونیدش

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

دختر خاله اش چه پروء😶😑

تویی کـه  امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش  ، این دشمنت و غمگین میکنه :)                  اگه هستید ادامه شُ بگم و بِز بِز کنید و درد نَــفخ 🫤                      از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
2706