2733
2734
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728

کد یارانه سرپرست خانوارو هرماه میزدم دیدم خبری نیس ی عده جیگفتن میدن برا ما ک نشد

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️

آره ب دهک ۱دتا ۵  بچه ای ک زیر ۳ سال باشه ۶۵۰ میدن . ما همه دوروریامون گرفتن . اما ما دهک هستیم ب بچه ام ندادن

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
2740
یعنی به دختر من که دو سال یک ماهشه میدن؟؟یارانمو ۳۰۰ یعنی دهک چندیم؟؟

اره تا ۳ سال میدن ماهم نفری سیصد هستیم ولی دهک هفت خواهرشوهر م. نفری ۳۰۰ دارن ولی دهک پنج اصلا معلوم نیس چ ب چیه ای کد الان میگم بزن البته شوهرت باید بزنه سرپرست خانوار باسیمکارت ک ب اسم خدش 

ستاره پانصد ستاره چهارده شصت سه مربع  اگ آمده باشه میگ اعتبار شما ۵۰۰ مثلا اگر نه مینویسه یک یا صفر 

چه زیبا گفت مولا نا ای اشک اهسته بریز غم زیاد است ای شمع اهسته بسوز که شب دراز. از در این روزگار کسی اسرار کسی نیست ما تجربه کردیم مشتی..! کسی یار کسی نیست ️   
ن این فرق داره ربطی به قدو وزن نداره

آره ربط ب قد وزن ندار ب دهک یک تا پنج میدن

عزیزم زدم نوشته مانده اعتبار شما۷۷۲۲۸۱

پس اومده براتون نوش جونتون

2706