2737
2739
عنوان

خدایاشکرت باورم نمیشه از خوشحالی دستام میلرزه😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 4916 بازدید | 174 پست
مبارکش باشه انشاالله قبولی نهاییش😍😂 ن من ب هیچکس نگفته بودم نتایج اومده یهو عین جنزده ها پریدم تو ...

خاهرم ۶ساله معلم غیرانتفاعی  خودش سرکلاس بود اونم نمیدونست نتایج اومده

منم آزمون دبیری دارم ان شالله منم خبر خوش بدم بهتون😍😍

خاهرم ۶ساله معلم غیرانتفاعی  خودش سرکلاس بود اونم نمیدونست نتایج اومده منم آزمون دبیری دارم ان ...

ای جان پس احتمالا مصاحبه قبولن😍

انشاالله دبیری قبولشی جانم حتما خبرشو بهم بده😍❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

وااای عزیزم 

مبارک باشه چقدر عالی💙

تاپیکتون هم خوشحال کننده بود هم تلنگر داشت 

خداروشکر که قبول شدی

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394

چ تاپییییک حال خوب کن قشنگگگگگی😍😍😍😍

موفق باشییییی

واسه منم دعا کن نتیجه ارشدم بیاد دارم دیوونه میشم😭 هر وقت حس میکنم خوب دادم خوب نشده از فکر و خیال دارم میمیرم

مهربونا میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستین؟ اخه میگن با زبونی دعا کن که باهاش گناه نکردی اونم زبون دیگرانه🥹 کاش میشد منم تاپیک بزنم ارشد دانشگاهی ک میخوام قبول شدم و ازمون اسفند رو هم قبول شم و خوشحالیمو سهیم شم باهاتون😔❤️‍🩹
وااای عزیزم  مبارک باشه چقدر عالی💙 تاپیکتون هم خوشحال کننده بود هم تلنگر داشت  خداروشک ...

ممنونم،فعلا مصاحبم مونده دعاکنید اونم قبولشم و شرمنده خونوادم نشم.این مدت خیلی اذیت شدن❤

2706