2733
2739

از همه کسایی ک تواین مدت دعاکردن قبولشم ممنونم خیلی دلتون پاکه قدر خودتونو بدونید نی نی سایتیا😍😍😭😭

و ی موضوع دیگه ای میخواستم بگم راجب حس ششمیا بود ک تواین یکماه هرروز ناامیدم میکردن و همشون میگفتن قبول نمیشم خانما خواهش میکنم دیگ کسی هیچ تاپیکی نزنه همشون دروغ میگن و فقط میتونن حالتونو بدکنن

خداجونم ممنونم بابت همه چیییی عاشقتم ک همیشه هوامو داری😍😍😍😍😭😭😭

خانما امیدوارم روزی برسه از خوشحالی مثل الانه من اشک بریزید و همیشه و توهمه حال یادخدارو فراموش نکنید😭😭😭😭

خداروشکر😍😍😍

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

عزیزم تبریک میگم 🪷

چه خوب🌹

یا علی....خانما درخواست دوستی میدید قبلش تو یکی از تاپیکام کارتون رو بگید که رد نکنم...تاپیک اولم همیشه بازه هر کس بخواد میتونه اونجا کامنت بذاره.....به حق شهدای کربلا اللهم عجل لولیک الفرج 🌱

خداروشکر عزیزم ،موفق باشی ...ان شاالله همیشه گریه هات از سر شوق باشه

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا جوری دستمو بگیر و بلندم کن که همه انگشت به دهن بمونن...(عدو شود سبب خیر ، اگر خدا خواهد)🤌🫡،(۲۹بهمن خبر بارداریمو شنیدم،خدایا ممنونم ازت،تو دلیمو حفظ کن و کمکم کن صحیح و سالم بغلش بگیرم)،از دوستانی که درخواست دوستی میدن معذرت می‌خوام نمیتونم قبول کنم.
2740
دلم خوشحالی از نوع خوشحالی تو رو میخواد ۴ ماه دیگه:)

انشالله شماهم موفق بشید

👑باران هم باشی برای کاسه های وارونه کاری نمیشه کرد🤞درلحظه زندگی کن،اما به هیچ لحظه ای دل نبند...🤞من تنهاییم قشنگ تر از این آدماست🤞آرامش یعنی قضاوت دیگران برات مهم نباشه🤞خوشبخت کسی است که شکوه رفتارش آفریننده لبخند زندگی در چهره دیگران باشد🤞صداقت در مقابل سیاست دیگران سادگی است و سیاست در مقابل صداقت دیگران خیانت.🤞زندگی حکایتی است که هم می‌تواند توسط یک ابله روایت شود، هم توسط یک پارسا.🤞اگر حق با شماست، خشمگین شدن نیازی نیستو اگر حق با شما نیست، هیـچ حقی برای عصبانی بودن ندارید 🤞گاه در زندگی، موقعیت هایی پیش میآید که انسانباید تاوان دعاهای مستجاب شده خود را بپــردازد🤞درصد کمی از انسانها نود سال زندگی می کنندمابقی یک سال را نود بار تکرار می کنند.…🤞هیچ انتظاری از کسی ندارم!و این نشان دهنده ی قدرت من نیست !مسئله، خستگی از اعتمادهای شکسته است🤞بچه بودیم،دخترا عاشق عروسک بودنو پسرا عاشق مردهای قوی.بزرگ که شدیم، دخترا عاشق مردای قوی شدن و پسرا عاشق عروسکها🤞
2706