2733
2734
بچه ها زیر شیش ماهو معمولا با بیحسی موضعی ختنه میکنن ، دیروز یه مورد فقط اوردن بیهوشش کردن چون آلتش ...

من ۳ماهشه

دیر نیست؟

مادرم یاعلی گفتو،مرا زاد😊نماد حلال زادگی عشق علی و اولادش🤫🤫                         👈👈🙆🙋عضوکمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ😷:شوشو(شوهر)😧آخایی  سِز(سزارین)   آقایی😈عجقم(عشقم)🙊رل🤑🤑😷عجیجم(عزیزم)😒پشمل(پسر)😶آز(آزمایش)😐پری😕کراش😩😷😷تودلی  کنجد😱دوزپسر😟خودم پز  به ما چه،به توچه من توام یا تو منی😶اسی(استارتر)😕باکِل(باکلاس)😧😧اِستا(استامینوفن)😷😧😬😦بِِز(بذار)👉👉😦😦فاصله اجتماعی😕😐پروتکل های بهداشتی😡😬کیوت😧پارتنر🐒پسمل😤دخمل😐😕کادر درمان بیمارستانِ .... ازتون متنفرم😓😓😓
ای وایی چیکار کنم برنکو اسپاسم چیه عزیز توضیح میدی

اگر تهراتی حتما برو بیمارستان کودکان پیش دکتر مولاییان

تحت بیهوشی و به روش سنتی انجام میده 

خدا بهش اجر بده پسر من همون روز خودش با پای خودش از بیمارستان اومد بیرون بدون هیچ درد و ناراحتی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ای وایی چیکار کنم برنکو اسپاسم چیه عزیز توضیح میدی

برونش یا همون نایژه ها ، اسپاسم هم یعنی گرفتگی ، برنکو اسپاسم یعنی گرفتی برونش ، منقبض شدن ، کسانی که آسم دارن و داروی اشتباه بگیرن و متخصص بیهوشی و هوشبرشون حواسشون نباشع ممکنه دچار این بشن ، همون جا تو اتاق عمل موقع به هوش اومدن اتفاق میفته که اکسیژن میدن و شل کننده تزریق میکنن حل میشه سریع ، چیز خاصی نیست ، بازم میگم نمیدونم بیهوشش کنن یا چی ، میشه هم بی حسی بزنن ، ولی بیهوشش نکنن ، خواب آور و یه داروی دیگه بود باعث میشد اتفاقای اتاق عملو فراموش کنن اسمشو یادم نمیاد الان ، میشه خواب اور و این دارو رو بزنن که نخوان بیهوش بشه و بخوابه و چیزی نفهمه ، بازم میگم متخصص بیهوشیش تصمیم بگیره که چیکار کنه

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
من ۳ماهشه دیر نیست؟

فک نکنم ، ولی اکثر بچه هایی که من دیدم که ختنه میشن دو ماهشون بوده نهایت ، به اسی هم گفتم ، بچه های شمارو احتمالا بی حسی میزنن ولی چون یکم بزرگن و‌درک دارن ، دارو خواب آور میزنن  که بخوابن ، بیهوشی نمیدن بهشون

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
اگر تهراتی حتما برو بیمارستان کودکان پیش دکتر مولاییان تحت بیهوشی و به روش سنتی انجام میده  خ ...

ببین خدا چقد منو دوست داره😍😍دکتر مولایی از تهران اومده شهر ما الانم نوبت داریم😃

❣️خدا عشق است و مادر کعبه عشق❣️
2740
میگم چون سنش بالاست آسمم داره اگه بیهوش کنن

نه سه ساله رو بیهوش نمیکنن که احتمالا بی حسی بزنن

گوش خر کوتاه کردی اسب شد حالا مگر ؟ 🤨🤔                  جانِ من ذاتی‌ست برخی ویژگی های بشر 😏🤗