2737
2739

به قرآن به جونه جفت بچهام دارم راست میگم ما تو بانک شهر حساب داریم که شوهرم ۱۰تومن ریخته بود تو اون کارت دیشب رفتم داروخانه‌ صندوق دار گفت موجودی کافی نیست همسرم گفت آقا داری اشتباه می‌کنی اومد زنگ زد به پلیس فتا گفت این طوری شده پلیس فتا گفت بانک شهر تنها بانکیه که به حکر اجازه میده من فعلا حالم خوب نیست نمیدونم جواب هاتونو بدم بعدن میام یکی یکی جواب میدم

تمام مشکلات اقتصادی برمیگرده به بانک و تو رأس اون هم خود دولت قرار داره

چو بشنوی سخن اهل دل مگو که خطاست، سخن شناس نه ای جان من، خطا اینجاست. در اندرون من خسته دل ندانم کیست، که من خموشم و او در فغان و در غوغاست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

ممنون که اطلاع رسانی کردین 

بانکها قابل اعتماد نیستند اشتباهه پول گذاشتن تو حساب بمونه 

یا دلار یا طلا 

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
2728

نامرداااا😐ولی قشنگ حال میکنن ها

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱