2737
2734

غذای جدید درست کنم باهاش مزه میده؟

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

من خورشت رو یکبار درست میکنم ولی به چند قسمت تقسیم میکنم میذارم یخچال درحد یکبار گرم کردن داغ میکنم میخوریم گوشت هم چون خونمون همه گوشت خور نیستن درحد ده تا دونه داخلش میذارم که پدرم و مادرم می‌خورن فقط 

نه نمیده. من کردم

منم حس میکنم مزه ش رفته

دیشب نذری فرستادن الان دودتیکه سینه کامل هست موندم چه کنم

خانمهای متاهل و مادران پسرهای جوان از زیبایی ، کمالات ، اشپزی و ......هیچ زنی جلوی همسر و پسرتون تعریف نکنین به خصوص خانمهای متاهل همسر شما جذب تعریف جنس مخالف می شوند و ضررش توی زندکی خودتون هست ....مادران هم تعریف نکنین چون پسرتان از همان ابتدا حس ازاد بودن راجع به این مسئلع پیدا می کنن .....با تشکر از شما عزیزان🌻🌻🌻
من خورشت رو یکبار درست میکنم ولی به چند قسمت تقسیم میکنم میذارم یخچال درحد یکبار گرم کردن داغ میکنم ...

منم به اندازه میپزم 

الان نذری اوردن دو تا تی‌کع کامل سینه مرغ مونده 

تفتش بده ته چین کن یا قارچ و پنیر اضافه کن ساندویچ کن یا لاپلو

شما درست کردین 

خوشمزه میشه؟

منم حس میکنم مزه ش رفته دیشب نذری فرستادن الان دودتیکه سینه کامل هست موندم چه کنم

هان مرغه باش ساندویج مرغ درست کن سیب زمینی سرخ کن اینم ریش کن باش یه تفت بده وبقیه چیزا واسه ساندویج

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
2706