2733
2734

طوطیم تو قفس بود در حیاط باز بود نمی‌دونم چی شد در قفسش باز شد اینم فرار کرد رفت،دوسه سالش بود

حالا پدرشوهرم برگشته بم میگه تو یه طوطی رو نتونستی نگه داری😐

حالا خونه خودشو هرروز دزد میزنه حتی محل کارشو، دزد همه وسایلاشو برد مقصر هم خودش بود من الان یه این آدم چی بگم😐

زیبای حقیقی اسم یه سریال هست اعتماد به نفس کاذب ندارم  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بگو طوطی خودمه آزادش کردم خوشم اومد

هروقت دلت گرفت بشین باآب حرف بزن باسنگ حرف بزن روکاغذبنویس بسوزون ولی به کسی اعتمادنکن زخم هاتونوبه کسی نشون ندید این جماعت نمکدان به دست منتظرن،،،،،مرهم‌شدن پیشکش،،،منتظرن هیزم درونت شن😔اینجادنیای پلیدی هاست.جای که درد دلت را علیه ت استفاده میکنن.رفیقم گفتن حرف دلت خیانت به خودته این امضابمونه به یادگار.راز دلتوبه کسی نگوبزار🫀بمونه

ولش کن، هیچ وقت از آدمهای مسن حرفی به دل نگیر معمولا بدون منظور هستند.

اتفاقا دیروز منم طوطی برزیلی مون را با قفس گذاشتم تو تراس اونم فرار کرد، این قدر دلم سوخت

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
2738

مادر شوهر اشغال منو بگو 

دختر من دو سالشه جیزی نمیفهمه هنوز 

داشت با دسته جارو برقی بازی میکرد خورد ب زانوی این 

تو روی من ب بچم میگه کور بشی 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2706