2733
2734
عنوان

میخام زنگ بزنم خاله شوهرم

234 بازدید | 16 پست

من دختراشو ندیده بودم تا چنوقت پیش وقتیم دیدمشون جایی بودیم که من تا رسیدم اونا پاشده بودن برن شوهرمم بعده من اومد اونا رفتن حالا ب مامانشون ک خاله شوهرمه گفتن زن فلانی رفت اتاق شوهرشم صدا زد رفت منظورشون اینه بی محلی کردم

درصورتی ک من اصن پامو نزاشتم اتاق

بنظرتون زنگ‌بزنم خاله شوهرم واسش توضیح بدم اصن دوس ندارم کسی ناراحت باشه از دستم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

توضیح اضافه از ضعف میاد پس ضعف نشون نده خودشوهرکیه ک خالش کی باشه بیخیال اونا میخوام حرف درست کنن مهم اینه ب خودت اعتماد داری

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿
2738

زنگ زدنت نشونه ی ضعف تو هست. 

نیازی نیست زنگ بزنی. 

اصلی‌ترین نقش یک زن از نظر اسلام همین نقش خانه‌داری است منتها مهم این است که خانه‌داری به معنای خانه‌نشینی نیست. بعضی اینها را با هم اشتباه میکنند؛ وقتی میگوییم خانه‌داری، خیال میکنند میگوییم داخل خانه بنشینید، هیچ کار نکنید، هیچ وظیفه‌ای انجام ندهید، تدریس نکنید، مجاهدت نکنید، کار اجتماعی نکنید، فعّالیّتهای سیاسی نکنید؛ معنای خانه‌داری این نیست. خانه‌داری یعنی خانه را داشته باشید؛ در کنار داشتن خانه، هر کار دیگری که از عهده‌ی شما برمی‌آید و میل به آن و شوق به آن را دارید میتوانید انجام بدهید؛ منتها همه در ذیل خانه‌داری است. دیدار رهبر انقلاب با اقشار مختلف بانوان. 14دی1401

چقدر ماجرات آشناست 

مشابه‌ش برام پیش اومد مادرهمسرم گفت فلانی اینجوری گفته با تحکم و جدیت  گفتم من برحسب احترام و بزرگتر بودنشون سلام کردم 

اونا اگه انتظار دارن من درگیرشون بشم و قربون صدقه‌شون برم مشکل خودشونه من شخصیت خودمو دارم

اره مامانمم گفت دیدیش بگو ولی میترسم واس کاره نکرده بشینه همه جا بگه

بگه چ اهمیتی داره

ولی من هروقت بریدم وخسته شدم وفکرکردم ک دیگه نمیتونم ادامه بدم،همین ی جمله اش منو نگه داشت تو در پناه خدایی و خدا هرگز دیر نمیکند.....
چقدر ماجرات آشناست  مشابه‌ش برام پیش اومد مادرهمسرم گفت فلانی اینجوری گفته با تحکم و جدیت &nbs ...

وایی دقیقن فامیلای شوهرم انقد دورو هستن جلو روت انقد قربون صدقت میرن حتی اگه متنفرباشن ازت بعد پشت سر بدتو میگن انتظارشون از منم همینه ولی من اصن نمیتونم دورو باشم 

نه اصلاتا چیزی نگفتن ب روی خودت نیار اگربفهمن حساسی همیشه از همین طریق تحت فشارمیزارنت همه جا بگن یا نگن مهم نیس چون همه رو میشناسن دیگ میدونن اهلش نیستی پس اونا دروغ گومیشن

شایدزندگی اون جشنی نباشه ک ارزوشو میکردی اما حالا ک دعوت شدی برقص💃 برقصان دنیاروب سازخودت🎻🌼🌿

ن بابا تو از خدای خودت پاکی  بقیم یقینا تورو میشناسن اونم اگه خاله زنکه باز همه میشناسن .اگه ذهنت خیلی درگیره به مادر شوهرت یا یکی از خواهر شوهرات اگه داریو باش راحتی درمیون بزار

برام هیچ حسی شبیه تو نیست
2706