2733
2739
عنوان

زایمان دختر با زایمان پسر

125 بازدید | 14 پست

سلام درسته میگن زایمان‌دختر راحت تره؟؟؟

‌درسته میگن زایمان دوم هم راحت تره؟؟

توروخدا برای راحتی زایمانم دعاکنید فردا میرم بیمارستان

دختر شاید چون ریزتر از پسره 

ولی میگن تو زایمان طبیعی ،فقط اولی سخته بعدش دیگه راحت تر میشه

انشالله به سلامتی زایمان کنی

لطفا یه آیت الکرسی برای درامان موندن همه مسلمونهای دنیا از دست ظالمین بخونین ممنون
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلام چندهفته ای منم ۳۸ هفته هستم بله دختر ۴کیلو ونیم اما بنظرم زایمان راحت تر از پسرم بود

من ۳۹هفته و۴روزم فردا میرم بیمارستان هیچ علائمی ندارم نه دردی نه لکی نه انقباضی…خیلی میترسم خیلیییی

شما ۴کیلو‌نیم‌زایمان طبیعی کردی؟؟

2728
من ۳۹هفته و۴روزم فردا میرم بیمارستان هیچ علائمی ندارم نه دردی نه لکی نه انقباضی…خیلی میترسم خیلیییی ...

اره عزیزم زایمان طبیعی بود اصلا نگران نباش میدونم استرس داری مثل خودم اما کل سختیش فقط چندساعت در حد یه روز هست 

اره عزیزم زایمان طبیعی بود اصلا نگران نباش میدونم استرس داری مثل خودم اما کل سختیش فقط چندساعت در حد ...

خیلی حال روحیم داغونه انگار ک زیر خروارها آوار موندم😔😔😔میترسم😭😭

خیلی حال روحیم داغونه انگار ک زیر خروارها آوار موندم😔😔😔میترسم😭😭

میدونم حال تو رو فقط یکی مثل خودت میدونه منم عین خودتم حس میکنم توی بیابون تنهای تنهام اما اینو درنظر بگیر اگر ما زن ها این قدرت رو نداشتیم خداوند مهربون زایمان رو در وجود ما قرار نمی داد من مطمئنم سریع کارت تموم میشه نی نی رو میدن بغلت

2740
میدونم حال تو رو فقط یکی مثل خودت میدونه منم عین خودتم حس میکنم توی بیابون تنهای تنهام اما اینو درنظ ...

انشالله عزیزم برام دعا کن🌹همون تنها چیزی ک بهم امید میده وجود خداست وگرنه الان مرده بودم

انشالله عزیزم برام دعا کن🌹همون تنها چیزی ک بهم امید میده وجود خداست وگرنه الان مرده بودم

حتما ان شاءالله بسلامتی فارغ شی واز جا بلندشی سوره انشقاق سعی کن پنج آیه اولش حفظ کنی اونجا بخونی

2706