2737
2739

بعد الان مهمون اومده خونش منم مجبورم برم یه سر بزنم با اینکه اصلا حوصله و اعصابشو ندارم ای بدم میاد از مهمونی ک خبر نمیده و بد موقع میاد 

بدی اینکه خونه خودت کنار مادر شوهرت باشه همینه بدبخت عالمی اصلا اسایش نداری هووففف

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742

منم تازه ازدواج کرده بودم با مادربزرگ شوهرم تو یه حیاط بودیم پدرمادرش طلاق گرفتن مادربزرگش بزرگش کرده مهمون اینا ک میومد خوشم نمیومد نمیرفتم تالنگ ظهرم میخابیدم پامیشدممیدیدم حیاط اینارو شسته اگ مهمونشم میومد میرفتم ناهارمم میخوردم ومیومدم البته بچه بودما ۱۶ ۱۷ سالم بودش 

اصلا دلم نمیخاد برم بعد میترسم نرم حرف در بیارن ای خدا خسته شدم دیگه

من یه سال طبقه بالاشون بودم کم پیش میومد برم برا مهموناشون مگه این که خودمو دعوت کنه حرفم شنیدم جواب دادم. یه بار عمه مادرشوهرم اومد من نرفتم گفته بود من رفتم عروسشو ببینم خودشو گرفته منم گفتم بهش بگو اگه اومده بود دیدن من میومد خونه خودم 

2740
خسته شدم نمیدونم چکارکنم یعنی نرم؟چیزی نمیگن؟حرفشون زیاده

خوب عزیزم نرو وقتی چیزی گفتن بگو داشتم غذا درست میکردم یا سرم درد میکرد چندبار ای کار کردی دیگه توقع نمیکنن بعدشم برات اصلا مهم نباشه هرچه دوست دارن بگن

به یاد خندهای پدرم گریه میکنم 🥹هیچ وقت لحظه جون دادنت که مرا بوسیدی فراموش نمیکنم 😔به یاد بهترین پدر دنیا فاتحه صلوات 
اصلا دلم نمیخاد برم بعد میترسم نرم حرف در بیارن ای خدا خسته شدم دیگه

منم وضعیتم مثل شماس 

اون روز جاریم اومد بچش مریض بود نرفتیم به برادرشوهرم بر خورد گفتم هیجی انداره سلامتی بچم واسم مهم نیس 

خوشبحال اونایی ک جدان واقعا روزی هزار بار حسرت میخورم 

خدایاشکرت🥰 الهم صل علی محمد و اله محمد و عجل الفرجهم🥰

ببین اگر واقعا حوصله نداری دلیلی نداره حتما بری این قانون اشتباهو از همین امروز عوض کن یه کم حرف میزنن کم کم یادشون میره

جز راست نباید گفت ،هر راست نشاید گفت...شکوفه۱ بودم قبلا ولی دوس ندارم شکوفه۳ بشم
2706