2737
2739
عنوان

مادرا کمکم کنید

86 بازدید | 6 پست

خونه جاریم هستیم دوس نداشتم شب بمونیم شوهرم گفت میمونیم صبح زود میریم منم برا دخترم پوشک نیاورده بودم شش سال و نیمشه یه شبایی تا صبح میخوابه پوشک میکنم پوشکش خشکه اما یه شبای دیگه پوشکش خیسه امشبم استرس داشتم الان بردمش دسشویی از جاریم یه پوشک گرفتم گفتم محض اطمینان اما نمیدونم چرا عذاب وجدان دارم احساس میکنم دخترم خورد شده برادرشوهرم با تعجب گفت پوشک میشه؟

از خودم بدم میاد الان میگم کاش تا صبح میزاشتمش رو پای خودم ولی نمیگفتم شب ادراری داره چیکار کنم به نظرتون چی بهشون بگم که بعدا دخترم مسخره یا سرزنش نکنن؟

بجه خودش کوچیکه و شب تو خواب بیدار میشه میره دسشویی

دکتر نبردیش؟ خب ۶ سال باید خودش بره دسشویی

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خوبی حرف زدن باخدا اینه لازم نیست منظورت رو براش توضیح بدی💖...ولی جدای از این حرفا طرف یه سیب از درختش کندن، داره دهنمون رو سرویس میکنه اونوقت تو امید داری بری تو باغش بخوری و بخوابی و حوریاش رو بمالی؟🤦‍♀️🤷‍♀️

عزیزم بردی دکتر چرا شب ادراری داره؟

اکثرا شب ادراری خودش رفع میشه ولی چای نبات گرمیجات بده تا کمرش شل نباشه

بعدشم خجالت نداره بهترین کار کردی شبا زیاد مایعات نده آخرشبم ببرش دستشویی یا نصف شب یه دور بیدار کن بره عادت کنه

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

عزیزم اشتباه کردی 

باید یواشکی از جاریت یه سفره یبار مصرفی چیزی میگرفتی و تو جای دخترت مینداختی یه ملافه هم روش میکشیدی 

فوقش اگر شب اتفاقی میفتاد ملافه نجس میشد، 

واینکه دیگه چرا برادر شوهرت بفهمه!!! رسما رفتی جلو همه پوشک گرفتی برای بچت!! 

طفلک خیلی براش ناراحت شدم!

2728