2737
2739
چرا اخه دوتایی خیلی بهتره که

منم منظورم دوتاییه 

عمرا با خانواده برم مسافرت خیلی بد میگذره

مارا با بی وفایان  صنمی نیست.اگه قیامت قصه باشه من تو رو کجا ببین امشو و یادت دواره  دلم تنگه بی قراره ،امروز دواره جور هرشو،یادت حبس ای اتاقه،در و دیوارِ دلم،کوچه و کوچه ی خیالم،گشتی قصیله خوده،ایییی ظالممم🙂🖤ظاهری آرام دارد باطن طوفانیم،کاربری از ۱۶ ام دست دو نفره مسی و زهرا

مسافرت ک ن جمعه رفتیم باغ برادرشوهرم ،جاری دیگه ام ب بچه ام گیر میداد حرفایی میزد ک انرژی منفی میگرفتم اومدم خونه دوستانه بهش پیام دادم ک من بعد نگو اینطوری من ناراحت میشم چنان بهم حمله کرد خدا رحم کرد پاره نشدم تموم نسد رفته مادرشوهر پیرمو پر کرده اونم زنگ زد ب شوهرم مارو شست ک مگه ما (یعنی دقیقا جاری رو تو جبهه خودش قرار داده)چی گفتیم ناراحت شده اعصابمون یه هفته اس داغونه ای بابا دسته جمعی چیه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

مسافرت ک ن جمعه رفتیم باغ برادرشوهرم ،جاری دیگه ام ب بچه ام گیر میداد حرفایی میزد ک انرژی منفی میگرفتم اومدم خونه دوستانه بهش پیام دادم ک من بعد نگو اینطوری من ناراحت میشم چنان بهم حمله کرد خدا رحم کرد پاره نشدم تموم نسد رفته مادرشوهر پیرمو پر کرده اونم زنگ زد ب شوهرم مارو شست ک مگه ما (یعنی دقیقا جاری رو تو جبهه خودش قرار داده)چی گفتیم ناراحت شده اعصابمون یه هفته اس داغونه ای بابا دسته جمعی چیه

2738

خودم و شوهرم دوست داریم خودمون تنها بریم سفر.. بریم جاهای بکر و خفن.. ولی بچه هامون ترجیحشون اینه با خانواده ها بریم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

چند وقت قبل با مادر شوهر و خواهر شوهر و جاری رفتیم شمال .. به بچه ها خیلییی خوش گذشت ولی به من نه.. به خاطر دخترا تحمل میکنم

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

میدونی هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره ولی اگر جمعی باشه که همه یکسو باشن با همدیگه چه از لحاظ مالی چه از لحاظ فرهنگی ،به نظرم دسته جنعی بهتر باشه ، بچه هام دسته جمعی رو بیشتر دوست دارن چون بچه همسن خودشون هست و هم بازی دارن 

گروه آبی💙 وزن فعلی ۶۷    وزن هدف ۵۹🎯                           ❤️برام هیچ حسی شبیه تو نیست ❤️   
میدونی هر کدوم مزایا و معایب خودش رو داره ولی اگر جمعی باشه که همه یکسو باشن با همدیگه چه از لحاظ ما ...

دقیقا👌👌👌باید همه یکسو باشن..ما یسال با دوستمون رفتیم شمال.. من گفتم یه مسجدی امامزاده ای وایسیم من نمازمو بخونم میگفت همینجا تو پیاده رو بخون.. منم خیلی بدم اومد واقعا نمیشد وسط شهر تو پیاده رو نماز خوند.. اصلا نمیتونستم وضو بگیرم..  

دسته جمعی رفتم به غلط کردن افتادم با یه مشت ادم خسیس .عمرا دیگه برم چه کاریه بخدا دوتایی میریم تو بهترین هتل و بهترین غذارم میخوریم بهترین جاهارو ام میتونیم بگردیم 

یک قاتل درپی کشتن من است،گاهی او را در آینه میبینم:
2706