2733
2739

بعد پنج بار طی روزای متفاوت ک تماس گرفتن من جواب دادم دیدم دختر خانمی زنگ زدن ک مثلا داداششون از من خوشش اومده و شماره منو‌از همسایه پیدا کرده و این برام سواله چون فقط ی نفر شماره منو داشته و الان اون طرف هم میگ من ندادم و این چجوری شماره منو پیدا کرده شمارم مثل نقل ونبات ک نیوفتاده نمیدونم کی راس میگه

بگذریم ایشون نظامیه خونه دارن وماشین هم ثبت نام کردن از لحاظ مالی اوکی هستن

بعد مدتی ک مامانم تماس گرفتن ک چرا ب دخترم تماس گرفتین پسره گفته ک من خوشم میاد و اگ اجازه بدین اول باهم صحبت کنیم ک همو بشناسیم وبعد برای امر خیر مزاحم شیم بعد تو روبیکا ازم اجازه گرفت ک صحبت کنه ادامشو پایین مینویسم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم بایذ از خانوادم بپرسم ک راسیتش مامانم گفتن نه نظامیه بدرد نمیخوره ولی من گفتم بهم تماس بگیره چون گفتم همه شبیه به هم نیستن وقرار نیست بدون شناخت بهش جواب رد بدم روز اولی ک صحبت کردیم متوجه شدم ک آدم گرمی هستن از اونا ک هر روز از طرف رابطه میخاد واین منو دو دل واینکه روز اول صحبت کنه در این موارد انگار زن رو فقط تو این قسمت دونسته ولی گفتم بهتره چون من بااین شناخت بشناسم طرفو و مسئله مهمیه و الان گفته شه بهتره ببینید کسی ک هرروز رابطه میخاااد رو نمیتونی سیرمونی کنی بنظرتون همچین آدمی مناسبه

2731

ببین من خیلی چیزها نمی دونم. اما به نظرم به حرف مامانت گوش کن. اون هم تو رو بهتر می شناسه و هم مردها را. 

تاپیک دکتر هلاکویی و تعلیم و تربیت کودکان http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=1018272&PageNumber=1

چون تفاوت شهرمون دوساعت هس ما تو ی استان هستیم ولی شهرامون فرق میکنه من برای اینکه گفتم نیان همون اول خونه گفتم با داداشم صحبت کنه ک داداشم متوجه شه چجور آدمیه وبعدش بیاد منو ببینه و ازدواج در قالب خیلی سنتی پیش صورت نگیره و ما بیشتر آشنا شیم

2738
گفتم بایذ از خانوادم بپرسم ک راسیتش مامانم گفتن نه نظامیه بدرد نمیخوره ولی من گفتم بهم تماس بگیره چو ...

باید دید که مزاج خودت چطوره، گرمی، سردی یا معمولی، چون این موضوع خیلی خیلی خیلی مهمه، و اگر نتونی باهاش راه بیای قطعا به مشکل میخوری 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.

تلفنی و مجازی نمیشه

ادامه نده تا حضوری نیامده.

فردا تو زندگی هم میگه حتما با غیر از من با هزار تا دیگه چت میکردی. اینجور آدما تو زندگیشون بدبین میشن.

میخواد باید بیاد جلو

اللهم صل علی محمدو آل محمدوعجل فرجهم به حق زینب کبری 

بابای من نظامی بازنشسته ست،، از گل نازکتر به زن و بچه هاش نگفته و نمیگه،، لطفا همه رو با یه چوب نزنید 

لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2706