2733
2739
عنوان

مهم ترین چیز تو زندگی پوله

140 بازدید | 11 پست

پول نداشته باشی هیچی نیستی پول نداشته باشی به هیچ کدوم از آرزوهات نمیرسی پول همچیزه نگید سلامتی مهمه اگه پول نباشه سلامتی هم وجود نداره آدم یاید پول داشته باشه که بره دکتر تا سالم بمونه

کیا موافقن؟؟؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اره همه چی شده پول 

فقط چندتا چیز تو دنیا هست ک با پول نیس 

مث داشتن پدرمادر و عزیزات 

تو دلیه مامانی تو روزهایی ک فکرشم نمیکردم اومدی تو دلم و‌شدی معجزه ی زندگیم ♥️ از خدا فقط سلامتی تو خواستم🤱🏻

پول ۷۰ درصده زندگیه خیلییی مهمه ، ۷۰ درصد دنیا رو میشه با پول داشت و ۷۰ درصد مشکلات با پول حل میشن .

اون سی درصد عشق ، سلامتی ، وفاداری و مهربونیه شوهرت، داشتن پدر و مادر ، دوستای خوب و...

پول مهمترین چیزه ولی همه چیز نیست شاید ۷۰ درصد بیماریا با پول درمان بشن ولی بازم سی درصد بیماری میمونه که قابل درمان نباشه پس قدر سلامتیتو بدون ، در کنارش واسه پول هم تلاش کن  

موافقم پول خیلی مهمه ولی مهمترین چیز نیست

جز چیزای مهمه فقط

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
2740

واسه من مهم ترین چیز تو دنیا سلامتی خودم و اطرافیانمه

اول و اخر برای من فقط سلامتی روح و جسمه

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!

دقیقا منم بخاطر همین پول لعنتی دارم دیوونه میشم خداشاهده قند ندارم تو خونم از ۳سال پیش مانتو نخریدم واسه خودم تو خونم مرغ ندارم بچه هام یه لباس درست حسابی ندارن بگم یا بسه فقط نمیدونم چرا خدا منو نمیکشه که راحت بشم 😭😭😭

اصلا لعتتی همه چیو میاره پول داری اصلا دلت قرصه جرات حرف زدن داری اقتدار ارامش و..

پول داری بهترین حس دنیاست ازپول قشنک تر کار شغلی باهاش پول میاد😍😍

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...