2733
2739

از ۱۸سالگی هر بز نری اومد پدر مادرم میگفتن خوبه..... اغراق امیز طرف پیش من خوب جلوه میدادن..مثلا شغل معمولی داشت اونو ثروتمند جلوه میدادنو غیره...

حسرت به دل موندم  خانواده منم یبار بگن ما بااین مخالفیم چون مثلا در شان ما و دخترمون نیست💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بابای منم خودش برام خواستگار پیدا کرد و مجبورم کرد قبول کنم، 

حس بدی نداشتی؟؟؟

حالا برای من اهل خواستگار پیداکردن و اجبار نیستن ولییی همین که من به هررررررکس  راضی ان بدن حس بدی میکیرم

حس بدی نداشتی؟؟؟ حالا برای من اهل خواستگار پیداکردن و اجبار نیستن ولییی همین که من به هررررررکس&nbs ...

چرا، مثل کالا مبادله شدم، حتی من سفر مکه خواستم برام مطرح نکردن که نکنه اونا ناراحت بشن و برن

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......
2740

عزیزم با تک تک سلول های تنم درکت میکنم😥

هر خواستگاری تو خونه ما مساویه با میدون جنگ.

باید با بدبختی راضی کنم خانوادمو که به خدا اینا مناسب من و خانوادم نیستن، اون وقت شروع میکنن به تحقیر من که خودت فکر میکنی کی هستی!

وقتی مقایسه میکنم با خانواده بعضی دوستام که سطحشون از همه نظر از ما پایین تره ولی بهشون میگن تو حیفی از این پسرا و احساس ارزشمندی به دخترشون میدن دلم میخواد گریه کنم