2733
2734

ببینید من یه خواستگاردارم

چند سال باهاش دوست بودم‌با این اقا

خیلی گیر میداد و ناز داشت ، همش دعوامون بود

ولی خب بشدت کمکم میکرد و پشتم بود

خانوادشون توبه اما شرایط مالیشون از ماهم پایین تر و من زیاد برام این ملاک نیس

خودش یجا کار میکنه داخل شرکت ۸ تومن حقوقشه و فقط یه پژو کلا داره 

اخلاقش گیره ک خیلی اذیتم کرد و دلیل جداییم این بود

مدرک و اینام نداره که خدا بخواد

حالآ ۱ ساله خیلی سمج مونده رو تصمیمش که خواستگاری داره میکنه

البته خانوادم ک مخالفن

حالا بهم میگه من برات همه کار میکنم درسمو میخونم و بعد اینکه پول جمع کردم میام جلو

از طرفیدخب قبلا دوسش داشتم بهرحال

الان اون بشدت عاشقمه

نمیدونم چی کنم ، خستم کرده

🚫😑ملوس عاشق بهرام منمم ،منو بابقیه اشتبا نگیرید😑🚫
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742

وای اصلا

جواب مثبت دادن ب این آدم اشتباه محضه

بعد واقعا دلت ب چیش خوشه باز اگه اخلاق داشت اصلا بحثش جدا بود

ب عنوان کسی ک 13 ساله متاهله بهت میگم ک دوس داشتن کافی نیس عزیزم

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥

بیخیال شو

20 اسفند1400. 8 صبح روز جمعه ای که از شبش از استرس خابم نمیبرد گوشیم زنگ خورد که ای کاش نمی‌خورد ای کاش اون جمعه رو نمیدیدم صدای پشت گوشی که با گریه گفت بیا که بابا حالش خیلی بده. لباس مشکی پوشیدم و رفتم و پارچه سیاه روی در دیدم و پدری که دیگه نبود.اون جمعه من مردم. از اون روز هر جمعه می میرم. خدایا متنفرم از تمام جمعه هات. خدایا از چیزی که می‌ترسیدم سرم اومد از من ک گذشت هیچکسو با عزیزانش امتحان نکن خدایا. خدایا میشه فقط یه روز پدرمو بهم برگردونی 😭خدایا دلم ازت پره ولی بازم شکرت. خدایا دومین نی نیمم گرفتی نمیدونم حکمتت چیه دلم شکسته ولی بازم شکرت 💔بابایی نی نی من ک خیلی دوست داشتی ببینیش اومد 💖 میدونم که از اون بالا واسش دعای خیر میکنی. دوست دارم🖤
2740
اگه میدونی اخلاقش اذیتت میکنه الکی خودت تحت فشار نذار که قبولش کنی چون عوض نمیشه تازه شاید ازدواج کر ...

مچکرم از وقتی ک گزاشتید و نظرتون بسیار برام‌محترمه❤️

دراینده یه زندگی  معمولی را با ایشون دارید و بعد از معمولی حدود ده سال دیگه دعواتون شروع میشه&n ...

عامر خان چی گفتی به به

ابد در پیش داریم.....💚                                            بر بی دفاع ظلم نکن از خدا بترس... زیرا ز بی دفاع حمایت خدا کند....زخم زبان نزن ک ب شمشیر روزگار....زخمی خوری ک کس نتواند دوا کند♥
البته بگم من خیلی خاستگارای رده بالا و خوبی دارم و سطح خانوادگی بالایی داریم

خب خدا خیرت بده شوهر کن با یکیشون بعدشم اونو بلاک کن اگر واقعا از ته دل میخواهیش پس تا اخرش پاش بمون 

من میگم به شدت معتقدم خونواده ت که مخالف باشن خوشبخت نمیشی اونا فقط خوبی تو میخان و تو این شرایط فقط ببین پدر مادر چی میگن بعدها میفهمی چرا مخالف بودن و دستشونو میبوسی

🌸روزی که مامان شدم بهترین روز عمرم بود🌸از سال ۹۷عضو بودم یه مدت خواننده خاموش بودم الان که نی نی دار شدم اومدم دوباره عضو شدم🤰یه خانوم معلم مهربون که عاشق شغلشه💕یه بچه ی مظلوم وسط🤧هوای بچه های وسط خونواده رو بیشتر داشته باشید 
وای اصلا جواب مثبت دادن ب این آدم اشتباه محضه بعد واقعا دلت ب چیش خوشه باز اگه اخلاق داشت اص ...

از وقتی ک گزاشتید مچکرم

ممنون بابت نظرتون💙🙏

از وقتی ک گزاشتید مچکرم ممنون بابت نظرتون💙🙏

خاهش میکنم عزیزم💜⭐

2706